Netflix iOS Uygulamasına Netflix Games Oyunlarını Ekledi

İnternet televizyonu Netflix, Netflix Games servisini artık Netflix iOS uygulaması içinden göstermeye başladı.

Dünyanın en büyük ücretli video içerik platformu olan Netflix, Netflix Games ile oyun sektörüne giriş yapmıştı. Netflix şimdilik sınırlı oyunlardan oluşan Netflix Games kütüphanesini ilk olarak Android işletim sistemine getirmişti.

Netflix iOS uygulaması için de Netflix Games geçtiğimiz günlerde eklenmiş olsa da kullanıcılar Netflix iOS uygulaması üzerinden oyunları göremiyordu. Netflix iOS uygulamasını güncelleyerek Netflix Games oyunlarını uygulama içinden göstermeye başladı.

netflix ios uygulamasina netflix games oyunlarini ekledi 2

Netflix iOS Uygulaması Netflix Games İçeriklerini Göstermeye Başladı

Netflix Games oyunlarının fotoğrafları artık uygulama içinden görülebiliyor. Kullanıcılar fotoğraflara dokununca oyun ile ilgili daha fazla bilgi edinebiliyor. Oyunu İndir butonuna tıklayan kullanıcılar ise App Store’da oyunun sayfasına yönlendiriliyor ve kullanıcılar buradan Netflix Games oyununu indirebiliyor.

Netflix iOS Uygulaması

Netflix Games Android uygulamasında olduğu gibi iOS tarafında da aynı oyunları sunuyor. Bu oyunların sayısının ilerleyen günlerde aratacağı açıklandı. Netflix ayrıca, Netflix Games oyunlarının oynanması için aktif Netflix aboneliği şartı koymuş durumda.

netflix ios uygulamasina netflix games oyunlarini ekledi 3

Kullanıcılar Netflix aboneliğine devam ettiği sürece oyunları reklamsız ve uygulama içi satın alımsız şekilde oynayabilecek. Netflix Games oyunları ise şöyle;

  • Stranger Things 1984
  • Stranger Things 3: The Game
  • Shooting Hoops
  • Card Blast
  • Teeter Up
netflix ios uygulamasina netflix games oyunlarini ekledi 5

Son olarak Netflix iOS platformunda yerleşik abonelik desteği sunmaya başlamıştı. Netflix’in bu özelliği ile birlikte iOS kullanıcıları Netflix web sayfası yerine iOS içerisinden aynı fiyatlandırma ile servise abone olabiliyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol