Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Dizisi Wednesday’den Bir Büyük Başarı Daha

Netflix tarafından yayınlanan gerilim dizisi Wednesday, platform tarihinde en çok izlenen 3. dizi olmayı başardı. Listenin başındaki yapım ise Stranger Things olarak açıklandı.

Netflix, son zamanlarda gündemden düşmeyen Wednesday’in yayın tarihindeki en popüler üçüncü dizisi olduğunu açıkladı. Dizi, 23 Kasım’da yayınlanmasından bu yana 752.52 milyon saat izlenme sayısına ulaştı. Jenna Ortega‘nın baş karakter olarak oynadığı Wednesday, Addams ailesinin küçük kızına resmen yeni bir soluk getirdi. Başrol oyuncusu Ortega, oyunculuk başarısı ve dizideki kesitleriyle neredeyse her platformda popüler olmuş durumda.

Dizinin esas aldığı Wednesday karakteri ise, soğukkanlılığı ve ikonikliğiyle izleyicileri resmen büyüledi. Addams Ailesi evrenini oldukça genişleten yapım, dışlanmışlık ve önyargı kavramlarını yıkarken aynı zamanda cinayet gizemine odaklanıyor. Kısacası dizi oldukça eşsiz ve eğlenceli aynı zamanda başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip.

Wednesday’in Garip Dansı Popüler Oldu

Wednesday

Dizinin 1. sezonu Netflix tarihinde 3. sırada yer alırken, tahmin edildiği üzere ilk ikiyi Stranger Things 4. sezon ve DAHMER kapıyor. Stranger Things, en popüler orijinal Netflix dizilerinden biri ve platformun bu kadar popüler olmasının en büyük etkeni. DAHMER ise bu yıl oldukça büyük başarılar kazanarak, ünlü seri katilinin kan donduran hikayesiyle izleyicileri resmen ekrana kilitledi.

Addams ailesini ele alan dizinin en sevilen kısımlarından biri ise, baş karakter Wednesday’in korkutucu ama aynı zamanda garip dansı oldu. Dans sahnesi binlerce kişi tarafından tekrar canlandırıldı ve sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından paylaşıldı.

Siz diziyi izlediniz mi? Eğer izlediyseniz dizi hakkındaki yorumlarınızı aşağıda belirtiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.