Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Netflix Çizgi Romandan Uyarladığı Dizisini İptal Etti

Netflix çizgi roman uyarlaması projesi Grendel'i iptal etti. Projenin neden sona erdiğine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Netflix, Matt Wagner’in ödüllü çizgi romanlarından uyarlanan yeni dizisi Grendel ile sekiz bölümlük bir çekimi tamamlamıştı. İlk sezonunun büyük bölümü tamamlanmasına rağmen, diziyi bitirme kararı alındı. Proje aslında yayıncının Dark Horse Entertainment ile yaptığı ilk anlaşmanın bir parçası olarak geliştirildi. Yakın zamanda Resident Evil’da platform ile işbirliği yapan Andrew Dabb, dizinin yapımcılığını üstlenmişti.

Grendel, kaybettiği aşkının intikamını almak için yola çıkan yetenekli bir eskrimci, yazar ve suikastçı olan Hunter Rose‘u konu alıyordu. Ancak New York’un en tehditkar suçlularından bazılarıyla yüz yüze gelen karakter, onlara katılmanın daha önemli olduğunu fark ediyordu. Abubakr Ali, baş karakter olarak rol almıştı ve bir çizgi roman dizisinde ilk kez Müslüman bir Arap yer almıştı. Yardımcı oyuncu kadrosunda Jaime Ray Newman, Julian Black Antelope, Madeline Zima, Kevin Corrigan, Emma Ho, Erik Palladino, Brittany Allen ve Andy Mientus yer alıyordu.

Netflix Bu Yıl Birçok Projeyi İptal Etti

Netflix

Mientus, haberler ilk çıktığında Instagram’daHepimiz bunun kalp kırıcı olabileceğini biliyoruz. Yüzlerce yetenekli, yorulmak bilmeyen, harika insan bütün bir sezonu çekti. Kapanış ya da iptal dizilerine alışığım ama en azından dünyayla tanıştıktan sonra kaderlerine çoğunlukla izleyicileri karar verdi. Burada olanlar benim için yeni ve bir şok.” dedi.

Netflix, Dark Horse ile ilişkisini The Umbrella Academy, Jonas Åkerlund’s Polar ve animasyon dizisi Samurai Rabbit: The Usagi Chronicles gibi diğer yapımlar aracılığıyla beslemeye devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.