Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Neon White PS4 ve PS5 Sürümleri Duyuruldu

Neon White, PlayStation 4 ve PlayStation 5'e gelecek. Hatta bu sürümlerin çıkış tarihi de şimdiden açıklandı.

Bağımsız oyun Neon White‘ın PlayStation 4 ve PlayStation 5 sürümünün çıkış tarihi açıklandı. Oyun hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden büyük övgü aldı ve artık oyunun PlayStation’da olacağı için PlayStation oyuncu tabanı onu oynayabilecek. Oyun şimdiye kadar yalnızca PC ve Nintendo Switch’te mevcuttu.

Neon White ilk olarak bu yılın başlarında piyasaya sürüldü ve büyük övgüler aldı. Oyun, 90 eleştirmen puanı ve 83 oyuncu puanı aldı; hızlı tempolu, hızlı koşu odaklı oynanışından görsellerine ve oyun ile uyum içinde olan müziklere kadar pek çok kişi bunun harika bir oyun olduğu konusunda hemfikir oldu. Oyun, bu yüksek puanlar ve olumlu hayran tepkilerinin bir sonucu olarak büyük ilgi gördü.

Neon White PS4 Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

Neon White

Neon White’ın PlayStation sistemlerine geleceği uzun zamandır konuşuluyordu ve bugün söylentiler doğrulandı. Oyun için yeni bir fragman, PS4 ve PS5 çıkış tarihi 14 Aralık 2022 olarak açıklandı ancak bu yazı yazılırken oyunun Xbox sürümü hala duyurulmadı.

Ayrıca bu, Sony’nin PlayStation platformunda bağımsız oyunların sayısını arttırmak konusunda ciddi olduğunu gösteriyor ki bu da Sony oyuncu tabanı için harika bir haber çünkü bu yıl bağımsız oyunlar sahnesinin harika oyunlarla dolu olduğunu bir sene geçirdik.

Bu arada, Türkçe dil desteği ile çıkış yapan olan oyunun Steam fiyatı ise 130 TL olarak belirlendi ancak PlayStation platformunda yerel fiyatlandırma yapılacak mı bilmiyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.