Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

NEO: The World Ends With You, Epic Games Store’a Özel Olarak Duyuruldu

NEO: The World Ends With You, Squre Enix tarafından Nintendo Switch konsolu için yayınlanmış bir RPG oyunudur ve oyun şimdi PC'ye geliyor.

Square Enix, NEO: The World Ends With You için yaptığı duyuru ile oyunun 2021 yazında PC’ye geleceğini duyurdu. Square Enix’in yapmış olduğu açıklamaya göre ayrıca oyun Epic Games Store’a özel olarak yayınlanacak. Yayıncı, bu duyuruyu kutlamak için aşağıda bulabileceğiniz yepyeni bir oyun fragmanı paylaştı.

Oyun ayrıca sadece PC için değil aynı zamanda PlayStation 4 ve Nintendo Switch oyun konsolları içinde piyasaya sürülecek. RPG oyunlarını ve anime tarzı çizimleri seviyorsanız NEO’ya bir şans vermenizi öneririm.

NEO: The World Ends With You

NEO: The World Ends with You, baş kahramanı Rindo’nun zorlandığı bir hayatta kalma ya da ölüm kalım savaşı olan uğursuz “Reapers ‘Game” in ardındaki gizemleri ortaya çıkarmak için Tokyo’nun kalbini keşfederken izleyen bir RPG oyunudur.

Oyun, çarpıcı, anime tarzı Shibuya’yı hızlı tempolu oyunla birleştiriyor. Ayrıca, besteci Takeharu Ishimoto’dan güçlendirilmiş bir film müziği ve unutulmaz bir deneyim yaratmak için ilgi çekici bir hikaye ile birlikte geliyor. Oyuncular bu hareketli şehrin manzaralarını, seslerini ve kültürünü keşfedip tadını çıkarabilirler. Ek olarak, gösterişli savaşlarda müttefiklerinin yanında canavarlarla savaşabilir ve “Reaper Game” hakkında daha fazla şey öğrenip kendilerine verilen kaderi değiştirmek için savaştıkça görevleri tamamlayabilirler.

Oyunun yalnızca Epic Games Store’a özel olarak bu yılın yaz ayında piyasaya geleceğini unutmayın. Aşağıda yayınlanmış olan fragmanı izleyebilirsiniz.

NEO: The World Ends with You | Release Date Announcement Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.