Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nefesler Tutuldu: Epic Games Gizemli Oyun Ne Olacak? (15 Aralık)

Epic Games Store, geçen yıllarda olduğu gibi bu Yılbaşı döneminde de her gün 1 tane olmak üzere 15 adet ücretsiz oyun dağıtacak.

Epic Games gizemli oyun ne olacak? Hem tahmin yürütüyoruz hem de dikkatli araştırmacıların spekülasyonlarına göz atıyoruz. Aralık 2022’de Epic Games Store yine bizleri sevindirerek 15 adet sürpriz oyun dağıtacak ve tüm oyuncular bu konuda aşırı heyecanlı.

Epic Games Store‘da yakında çıkacak olan gizem oyunları hakkında bildiğimiz bazı bilgileri sizlerle burada paylaşacağız ancak, kanıtlanmış herhangi bir veriye sahip olmadığımızı, buradaki tüm bilgilerin söylentilere dayandığını bir kez daha hatırlatalım ve içeriğimize geçelim.

Epic Games Gizemli Oyun (15 Aralık)

Epic Games Gizemli Oyun

 • Winboud
 • Bloons TD 6

Epic Games Store’un bir önceki gizemli oyunlar listesi harikaydı. Oyuncular gerçekten harika oyunları ücretsiz olarak oynama şansı elde etti. Yine o dönemde de sizleri bol bol bilgilendirmiştik. Tüm bunlar bize yeni Epic Games Store gizemli oyun listesinde birkaç tane büyük bütçeli pahalı oyunlar görebileceğimiz konusunda ümitlendirdi.

Bu nedenle, bu konu etrafında birçok spekülasyon şimdiden başladı. Bunlardan bazılarını analiz etmeye ve en ilginç ve gerçekleşmesi muhtemel olanları sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik 15 Aralık 2022’de verilecek olan gizemli oyunun Windbound veya Bloons TD 6 olacağına neredeyse emin gibiyiz diyebilirim ancak Epic’ten bir sürpriz gelebilir.

Epic Games gizemli oyun 15 Aralık’ta Windbound veya Bloons TD 6 olacak. İlk Epic gizemli oyun hakkında bu sefer çok fazla söylenti yok ancak birkaç gün içinde oyunun ne olduğu kesinleşecek. Bu arada siz de düşüncelerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz!

Epic Gizemli Oyun Ne Zaman Dağıtılacak?

Epic Games Gizemli Oyun

İlk olarak, 15 Aralık 2022’den itibaren iki hafta boyunca her gün yeni bir oyun verileceğini hatırlatalım. Her oyun yalnızca 24 saat boyunca ücretsiz olarak talep edilebilecek ancak bir kez talep ettikten sonra sonsuza kadar sizin olacak. Ayrıca oyun satın almak için harcayabileceğiniz Epic Bonus alacaksınız. Muhtemelen yüzde 25 indirim kuponu verilecek.

Oyuncular her zaman daha fazla bilgi edinmek isterler ancak sıradaki Epic Games gizemli oyunu aşağı yukarı 2 gün sonra açılacak ve TSİ 19.00‘dan itibaren talep edilebilir olacak.

Son olarak, 15 Aralık’a kadar ücretsiz olan iki oyunu almayı da unutmayın. Sizin gizemli oyun tahmininiz nedir? Epic Games Store’dan hangi oyunları bekliyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

 1. ???

  Hocam nasıl bildiniz

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.