Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Need for Speed Underground İçin RTX Remix Modu Yayımlandı

İkonik yarış oyunu Need for Speed Underground için yepyeni RTX Remix Path Tracing modu ortaya çıktı.

İkonik yarış oyunu Need for Speed Underground için yepyeni bir mod ortaya çıktı. RTX Remix Path Tracing adıyla karşımıza çıkan yeni paket, bu eski oyunu günümüze kavuşturuyor ve böylece oynanabilir bir yapıyı bizlere sunuyor. Bu tarz modlar, çok eski yıllarda çıkış yapmış oyunları günümüz teknolojileri ile destekleyerek tamamen nostalji severlere hitap ediyor.

Mod geliştiricisi ‘alessandro893‘ tarafından şu anda yayınlanmış olan Need for Speed Underground için RTX Remix Path Tracing modu oyuna yeni bir sürüm kazandırıyor. Açıklanan detaylara göre yeni sürümle beraber üst düzey bir performans elde edilebiliyor ve bazı grafiksel iyileştirmeler de sunuluyor. Bu paket yarış oyununa tam Ray Tracing ve Path Tracing efektlerini ekliyor.

Need for Speed Yepyeni Sürüme Kavuştu

Daha fazla detaya girecek olursak yayınlanan yeni modun şu anda geliştirilme aşamasında bulunduğunu ve erken süreçte olduğunu belirtebiliriz. Dolayısıyla ilerleyen süreçte daha iyi görüneceğini şimdiden aktarabiliriz. Yeni sürümle beraber tüm arabaların ön ve arka farları, hacimsel ışıklandırmalar ve daha fazlası elden geçiriliyor. Bunun yanı sıra aydınlatma sisteminin hala biraz daha geliştirilmeye ihtiyacı olduğunu ifade edebiliriz.

Need for Speed

Aydınlatma sisteminden örnek verecek olursak, örneğin arabanın bir veya iki metre önünde dengesiz ışık hüzmeleri meydana gelebiliyor ve bazı alanların garip ve doğal olmayan bir şekilde hissettirdiğini belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla mod geliştiricisinin hala bu paket üzerinde çalıştığını ve bu sorunları sonraki süreçte çözebileceğine inanıyoruz.

Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve yeni sürümü oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.