Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Necromunda: Hired Gun İçin Açılış Sinematiği Yayınlandı

Geliştirici ekip Streum On Studio, Warhammer 40,000 evreninde geçen tek oyunculu FPS oyunu Necromunda: Hired Gun için açılış sinematiğini yayınladı.

Necromunda: Hired Gun, Warhammer 40.000 savaş oyunu evreninde geçen bir birinci şahıs nişancı oyunu. Space Hulk: Deathwing’den sonra Streum on Studio ekibi ve Focus Home Interactive tarafından bize getirilen 41. milenyum galaksisine yapılan başka bir gezi olacak. Oyunun açılış sinematiğini aşağıdan izleyebilirsiniz. Daha önce yayınlanan ilk fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

Warhammer 40.000 lisanslı oyunlarının çoğu, 41. binyılın zeki ırkları ile Kaos güçlerine karşı mücadele arasındaki birçok çatışmadan birine odaklanır. Bununla birlikte Necromunda: Hired Gun, bu evrenden, itibari gezegende geçen bir yan oyuna dayanmakta. İnsan İmparatorluğu’nun bir parçası olmasına rağmen, burada İmparator için savaşmanın ihtişamını değil, acımasız çeteler tarafından yönetilen şehir polisinin gecekondu mahallelerinin suçlu yeraltı dünyasını bulacağız. Çoğunlukla bu distopyanın sakinlerini ortadan kaldırmak için çeşitli görevleri yerine getirerek geçimini sağlayan birçok paralı askerden birinin rolünü üstleniyoruz.

Necromunda: Hired Gun içerisinde karakterimiz hiçbir şekilde sessiz bir suikastçı değil. Bir kıskaç, çok sayıda (genellikle patlayıcı) silah ve bir dizi sibernetik yükseltme ile donatılmış ve ölümcül bir köpek tarafından desteklenen kahraman, hareketli ve hedefleri gizlice ortadan kaldırmak konusunda isteksiz. Sonuç olarak, oyunun Doom serisiyle pek çok ortak yanı olacak: oyuncu sürekli hareket halinde olacak, duvarları aşacak, her yerden zıplayacak ve sayısız düşmana karşı sürekli saldırı halinde olacak.

Oyunda ilerledikçe, seviye atlayabilecek ve kendiniz ve sibermastiffiniz için daha fazla silah ve yükseltme kazanabileceksiniz. Bu, oyuncu için yeni olanaklar açacak ve oyunu kendi tercihlerine göre uyarlamasına izin verecek.

Necromunda 1

Necromunda: Hired Gun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 1 Haziran’da çıkış yapacak. Oyun %15 indirimle konsollarda 242 TL ve Steam‘de 161 TL’den ön siparişe açıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.