Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NBA 2K23’ün Yeni Şehir Özelliklerini Tanıtıldı

Yeni NBA 2K23 fragmanı, The City'nin takıma özel kortlar için yeni benzersiz düzenlerini ve gerekli bir yaşam kalitesi işlevinin geri döneceğini sergiledi.

NBA 2K23 için 2K City, NBA 2K serisinin şimdiye kadar gördüğü en benzersiz mimarilerden bazılarına sahip olacak ve aynı zamanda The City’yi daha dolu dolu hissettirecek. NBA 2K City’nin 4 İlçesi, her İlçenin maskotunu temsil eden 4 benzersiz tasarıma sahip olacak.

Benzer bir yapıyı göz önünde bulunduran NBA 2K geliştiricileri, her bir İlçeyi farklı olarak tasarladı. Kanyon, orman ve kale avlusu gibi benzersiz ortamlar göreceğiz. NBA 2K’nın sosyal merkez dünyası, NBA 2K21’den bu yana serinin önemli bir özelliği oldu ve her yıl NBA 2K geliştiricileri, her yıl yinelemede yenilik yapmanın ve iyileştirmenin yeni yollarını aradı.

NBA 2K23 The City Yenilikleri

NBA 2K23

NBA 2K23 The City, bir süredir oyunda olmayan metro hızlı seyahat özelliğini geri getirecek. Hızlı seyahat istasyonları, alışveriş merkezi gibi şehrin en sık kullanılan bölgelerine, her takımın kortlarına yakın ve The Rec, Ante Up, alışveriş merkezi ve diğerleri gibi yerlere saçılacak. Ayrıca, The City’den MyCareer oyunlarına kendi takımlarınızın NBA soyunma odasına gitmenize izin verecek aerodinamik işlev de olacak.

Daha önce The City çevresine dağılmış olan Depo kortları, aynı işlevi görecek ve özel kural setlerini haftalık 5v5 oyunlarını döndürecek olan Tiyatro ile değiştirildi. Oyuncuların zaman makinesine adım atacakları ve Michael Jordan’ın ikonik kariyerindeki oyunları özel ödüller için yeniden yaşayacakları Jordan Challenge binası sadece bu bölgede bulunacak.

NBA 2K23 The City deneyimi, PS5 ve Xbox Series X/S konsollarına özel olacak. Eski nesil konsollarda bu özellik yer almayacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.