NBA 2K20 Tüm Zamanların En Kötü İkinci Steam Oyunu Oldu!

NBA 2K20 olumsuz eleştirileri nedeniyle Steam'in en kötü ikinci oyunu oldu.

NBA serisinin en iyi oyunu olarak duyurulan ve 5 Eylül’de lansmana çıkan NBA 2K20 ne yazık ki bekleneni veremedi. Yayınlandığı günden bu yana olumsuz eleştiriler alan yapım, şuana kadar Steam’de en kötü ikinci oyun olarak değerlendirildi.

2K tarafından konsol ve bilgisayar platformunda oyunculara sunulan NBA 2K20, NBA serisinin en yeni oyunu olarak duyurulmuştu. Serinin en geniş içeriklerine sahip olarak lansmana çıkan yapım hem konsol hem de bilgisayar platformunda bir türlü bekleneni veremedi. Yayınlanmasından kısa bir süre sonra olumsuz eleştiriler almaya başlayan yapım özellikle Steam’e damga vurdu.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre NBA 2K20 Steam’de tüm zamanların en kötü ikinci oyunu olarak değerlendirilmiş. Bilgisayar oyuncuları tarafından ağır eleştirilere maruz kalan basketbol oyunu, yaklaşık 1 hafta içerisinde 1800 civarında bir değerlendirme aldı. ‘Son derece olumsuz’ olarak ifade edilen yapım bu istatistikleri ile Steam’deki en kötü ikinci oyun olmuş oldu.

Yapım oynanış mekanikleri, grafik açıları gibi birçok konu da eleştirilmeye devam ediliyor.

249.00 TL’den başlayan fiyat etiketlerine sahip olan oyun üç farklı sürüm olarak oyunculara sunulmaya devam ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol