Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nazilerle Savaştığımız Classified France 44’ten Oynanış Videosu

Oyuncuları Nazi işgali altındaki Fransa'ya götüren sıra tabanlı strateji oyunu Classified: France 44'ün ilk oynanış videosu yayımlandı.

Geliştirici Absolutely Games ve yayıncı Team17 Digital, bu yıl çıkış yapacak olan Classified France 44‘ün ilk oynanış videosunu paylaştı. Sıra tabanlı strateji oyunu, Classified France 44, D-Day (Normandiya Çıkarması) öncesinde işgal altındaki Fransa’ya gönderilen müttefik özel kuvvet ekibi Jedburgh‘ların hikayesinden esinleniyor.

Fragman, oyunun kendine has benzersiz mekaniklerini ve oynanışını ortaya koyuyor. Bu mekanikler arasında oyunda her vuruşun önemli olduğu anlamına gelen benzersiz moral sistemi, ezici düşman kuvvetlerini zayıflatmak için gizli ve pusu oynanışı, oyuncuların saldıran hedefleri seçmelerini sağlayan esnek bir gözetleme sistemi, düşmanı alt etmek ve yok etmek için taktikler ve daha fazlası bulunuyor.

Classified France 44, Gerçek Olaylardan Esinleniyor

Oyunda müttefik komandoları ve Fransız direniş savaşçılarından oluşan bir özel kuvvetler ekibinin başına geçiyoruz. Her biri kendi hikayesine sahip özgün ve karakter sahibi kahramanlar arasından seçim yapabiliyoruz. Ekibimizi oluşturmak için seçkin ajanları işe alıyor, ardından kapsamlı bir sabotaj ve yıkım operasyonuna katılıyoruz.

Classified France 44 steam

Operasyon, her seferinde farklı olan birden fazla oynanış sağlıyor. Zengin Görev Oluşturucu aracı, oyuncuların özel görevler oluşturmasına, paylaşmasına ve indirmesine olanak tanıyor. 45’ten fazla görevde zorlu hedefleri tamamlaya çalışıyoruz. Direnişi büyütmek ve nihai hedeflerimize ulaşmak için stratejimize uygun görevleri seçiyoruz. Kurduğumuz ekibi stratejik operasyonlara göndererek yönetiyoruz.

Hangi görevlerin yerine getirileceğine, hangi bölgelerin kurtarılacağına karar veriyor ve nihayetinde D-Day yani Normandiya Çıkarması’nın akıbetini tayin ediyoruz. Çıkış tarihi ve fiyatı henüz açıklanmayan Classified France 44’ü Steam‘de istek listenize ekleyebilir ve yayımlandığı zaman haberdar olabilirsiniz.

Classified France 44 Oynanış Videosu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.