Naughty Dog Çok Oyunculu Bir Oyun Üzerinde Çalışıyor

The Last of Us geliştirici stüdyosu Naughty Dog, “ilk bağımsız çok oyunculu oyunu” için işe alım ilanı yayınladı.

The Last of Us geliştirici stüdyosu olan Naughty Dog isimli firmanın çok oyunculu bir oyun üzerinde çalıştığını öğrendik. Bir oyun senaryosu ve seviye tasarımcısı için bir çift yeni iş ilanı, projeyi “Naughty Dog’un en yeni macerası” olarak tanımlıyor ve geliştiricinin bildiği hikaye odaklı deneyimleri çevrimiçi bir oyuna uyarlamaya çalıştığını öne sürüyor.

İş ilanları “Naughty Dog’un en yeni macerasına atılın – stüdyonun ilk bağımsız çok oyunculu oyunu!” başlığı ile yayınlandı.

“Bu benzersiz çok oyunculu projeye imzamız olan, hikaye odaklı oyunlarımızla aynı düzeyde hırs ve kalite getirmeyi amaçlıyoruz. Bu, disiplininizde bir etki yaratmak ve dünya çapında milyonlarca oyuncunun keyif alacağı ve paylaşacağı bir deneyim yaratmak için ender bir fırsat.”

Naughty Dog 1

Çok oyunculu oyunun, muhtemelen tam bağımsız bir oyuna genişletilen The Last of Us 2’nin gecikmeli Factions çok oyunculu modu olması muhtemel.

İş ilanları, PlayStation Studios patronu Herman Hulst’un bu ay PlayStation’dan gelen anlatı odaklı bir çevrimiçi deneyime işaret eden yorumlarıyla da örtüşüyor. Şirketin patronu, “Çok oyunculu deneyimin harika hikayeleri olamayacağını kim söylüyor, değil mi?” demişti.

The Last of Us Part 2 yönetmeni ve Naughty Dog başkan yardımcısı Neil Druckmann Eylül 2019’da The Last of Us Part 2’nin başlangıçta planlandığı gibi çok oyunculu bir bileşen içermediğini çünkü stüdyonun “bunu yapmak için tüm kaynakları almak istediğini” açıkladı.

Ancak, devam eden bir açıklamada Naughty Dog, devam oyunu üzerindeki çalışmaları tamamlandıktan sonra yeni bir Last of Us çok oyunculu teklifi yayınlama sözü verdi.

“Eninde sonunda ekibimizin çevrimiçi tutkusunun meyvelerini deneyimleyeceksiniz ancak The Last of Us Part 2’nin bir parçası olarak değil. Ne zaman ve nerede gerçekleştirileceği henüz belirlenmedi ancak, topluluğumuzun geri kalanı kadar Factions kadar büyük bir hayranı olduğumuzdan ve hazır olduğunda daha fazlasını paylaşmaktan heyecan duyacağımızdan emin olabilirsiniz.” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol