NASR Esports League of Legends Takımında Yeniden Yapılanmaya Gitti

Ülkemizde Şampiyonluk Ligi’nde mücadele eden organizasyonlardan birisi olan NASR Esports yeni sezon öncesinde takımda yeniden yapılanmaya gittiğini açıkladı.

2021 yılının başlarında Royal Youth satın alımı ile birlikte Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne giriş yapan Birleşik Arap Emirlikleri merkezli NASR Esports League of Legends takımında yeniden yapılanmaya gidiyor.

Takım tarafından yapılan açıklamada takımdaki dördü oyuncu ve biri koç olmak üzere beş kişi ile yolların ayrıldığı açıklandı.

NASR Esports League of Legends Takımı

NASR Esports League of Legends Takımı Yenileniyor

NASR Esports, 2021 Türkiye Büyük Finali’nde rakibi olan Galatarasay Espor’a 3-0 yenilmiş ve ikinci olmuştu. Liglerin başlamasına az bir süre kala NASR Esports League of Legends takımında bazı ayrılıkları açıkladı.

Takımın Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, “bonO, SoHwan, Black ve Japone ile olan sözleşmelerimiz sona ermiştir. Oyuncularımıza sezon boyu vermiş oldukları emekler için teşekkür ederiz. Nice başarılara!” denilerek dört oyuncu ile yollarını ayırdığını açıkladı.

nasr esports league of legends takiminda yeniden yapilanmaya gitti 3

NASR Esports bu açıklamanın ardından yeni bir açıklama daha yaparak, “Sevgili koçumuz Burak Kaan “Viser1on” Badan ile olan sözleşmemiz sona ermiştir. Kendisine sezon boyu vermiş olduğu emekler için teşekkür ederiz. Nice başarılara!” takımın koçu olan Burak Kaan “Viser1on” Badan ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Yapılan bu açıklamalarla birlikte takım beş kişiyle yollarını ayırmış oldu. Takımın yeni sezon öncesinde yeni transferleri açıklayıp yeni sezonda hangi isimlerle mücadele edeceğini öğrenebileceğiz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol