Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, Steam’de Yüzde 75 İndirimde!

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, 13 Temmuz'a kadar indirimde.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, 13 Temmuz’a kadar Steam’de 22.25 TL olarak satılıyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, anima grafikleri ile oyunculara fantastik bir dövüş atmosferi sunuyor. Oyun içerisinde Türkçe dil seçeneği ne yazık ki bulunmuyor. Ninja yapısı ile oyuncuların ilgisini çeken yapım da çok sayıda farklı karakterde yer alıyor. Oyuncular bu karakterler arasından dilediğini seçebiliyor ve kıyasıya mücadeleye girebiliyorlar. Oyun içerisinde dilerseniz gerçek oyuncular ile karşı karşıya gelebilir, dilerseniz de yapay zekaya karşı mücadele edebilirsiniz.

Beğeniyle karşılanan Storm serisinon son yapıtı olan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, renkli ve nefes kesici atmosferi ile yayınlandığı dönem oldukça geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştı. Destansı savaşlara katılacağımız oyunda, çok sayıda da benzersiz platformda bizleri bekliyor olacak. Görsel grafikler ile oyuncular aksiyonu şiddetli bir biçimde hissedebiecekler.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, 13 Temmuz’a kadar Steam’de yüzde 75 indirimle 89.00 TL yerine 22.25 TL olarak satılıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows (64bit) 7 or higher up to date
  • İşlemci: Intel Core2 Duo, 3.0GHz – AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+ 3.2GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 MB video card
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>