Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Napolyon Filminin Yeni Fragmanı Yayımlandı

Merakla beklenen ve Joaquin Phoenix'in başrol olduğu Napolyon filminin nefes kesen yeni fragmanı yayımlandı.

Joaquin Phoenix’in başrol olduğu Napolyon filmi için yeni bir fragman daha yayımlandı. Gladiator ve The Last Duel gibi sevilen tarihi yapımların yönetmeni Ridley Scott, son projesi ile yüksek aksiyon vaat ediyor. Game of Thrones’un “Battle of the Bastards” filmine eşdeğer muazzam savaş sahneleri ile göz dolduran fragman, başrol oyuncusunun dramatik oyunculuğuyla adeta eşsiz anlar yaşatıyor.

Fransız generalin dahiyane ama acımasız savaş planları ile başlayan fragman, Napolyon Bonapart‘ın ne kadar kurnaz bir general olduğunu gözler önüne seriyor. Vatanı için her şeyi yapabilecek bir adamın, tarihin en kötü şöhretli isimlerinden birine nasıl dönüştüğünü adım adım izleyebileceğimiz bu yapım, şimdiden bir hayli merak uyandırıyor.

Napolyon Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Napolyon Filminin Yeni Fragmanı Yayımlandı
  • Napolyon Filmi, 22 Kasım 2023’te sinemalarda vizyona girecek.

Büyük İskender ve Julius Cesar gibi büyük generallerden ilham alan Bonaparte, Fransız Devrimi’nin çalkantılı döneminde tek başına İmparator olarak yerini garantilemeyi başaran bir tarihi figür olarak ismini ölümsüzleştirdi. Joker‘deki performansıyla zirve yapan Phoenix, aynı performansı Napolyon için de sergileyecek gibi görünüyor.

Fragmanda Phoenix‘in unvanını taşıyan komutanının pek çok fotoğrafının yanı sıra Bonaparte ile filmde Akademi Ödülü adayı Vanessa Kirby’nin (Pieces of a Woman) canlandırdığı eşi İmparatoriçe Joséphine arasındaki romantik ilişki de yer alıyor.

Scott’ın son filminde ayrıca Ludivine Sagnier, Matthew Needham, Tahar Rahim, Phil Cornwell, John Hollingworth, Ben Miles, Youssef Kerkour, Gavin Spokes, Ian McNeice, Rupert Everett, Paul Rhys, Edouard Philipponnat ve Mark Bonnar bulunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.