MyWorld Hayalindeki RPG’yi Yaratmak İsteyenleri Steam’de Bekliyor

Aradığı gibi bir RPG bulamayanlar, hayallerindeki oyunu yaratmak isteyenler için çok işe yarayacak bir haberimiz var.

Bol aksiyonlu bir RPG’hikayesinin hayalini kuranlar için iyi bir haberimiz var. The Game Creators tarafından yaratılan MyWorld, yarın takvimler 17 Mart 2017’yi gösterdiğinde Steam’de erken erişime açılacak. Kendi özgün dünyanızda kendi maceranızı yaratmak isterseniz MyWorld’ün hayal gücünü tetikleyen dünyasına göz atmanız yeterli olacaktır.

myworld banner

Üç boyutlu bir dünya sunan MyWorld, kendi sandbox aksiyon MMORPG’nizi istediğiniz gibi yaratmanıza imkan veriyor. Hayal gücünüzün istediği her şeyi yaratabilir, oynayabilir ve PvP, co-op ya da tek oyunculu modlarda paylaşabilirsiniz. Oyunun dinamiklerini, sahnedeki hikayeyi ve kimin hangi güç dengeleriyle oynayabileceğini belirlemek tamamen size kalmış.

MyWorld, birlikte MMORPG oynamayı seven insanları daha özgür ve yenilikçi koşullarda bir araya getirmek için yaratılmış. Halihazırda birlikte oyun oynadığınız bir arkadaş çevreniz varsa kendi maceranızı yazmak için harika bir fırsat. Üstelik oyunun görselleri de ortalamanın çok üstünde başarılı bir şekilde tasarlanmış.

Sadece oyunculardan değil oyunları yaratan oyunculardan ve çok özgün bir deneyimi gerçekleştirme fikrinden ilham alan ekip ortaya gerçekten nefis bir çalışma çıkarmış. Oyun erken erişime açıldığında içinde oynayabileceğiniz 10 civarında özgün kısım olacak, önce sunduğu çeşitliliği deneyip ardından kendi oyununuzu yaratabilirsiniz. MyWorld’ün Steam sayfasına gitmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Temsil niyetine bir iki ekran görüntüsüne de aşağıda göz atabilirsiniz.

myworld creator

myworld creator ss 1 1

myworld creator ss 2

myworld creator ss 3

myworld creator ss 4

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol