Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Myth of Empires Erken Erişime Açıldı!

Angela Game'in geliştiriciliğini üstlendiği Myth of Empires nihayet erken erişime açıldı.

Geliştirme stüdyosu Angela Game’in yeni büyük ölçekli çok oyunculu sandbox oyunu olan Myth of Empires, resmi olarak erken erişime açıldı ve oyunculara tam oyunda yer alacak içeriğin yaklaşık %70’ini deneme şansı sunuyor. Oyun resmi olarak piyasaya sürüldüğünde almak için bir fırsat olabilir.

Myth of Empires Erken Erişimde

Myth of Empires’ın erken erişimi, oyuncuların ekipman yapmak, devasa kaleler inşa etmek, tarım arazilerini ve madenleri ele geçirmek, mahsul dikmek, yiyecek üretmek ve zafer arayışlarında mineral toplamak için kaynakları toplamasına ve aramasına izin verecek. Atlar ele geçirilebilir ve evcilleştirilebilir, NPC’ler hem süvari hem de savaşçı olarak kullanılmak üzere toplanabilir ve çok daha fazlası hayranları için oyunda.

Oyuncuların kendi mükemmel imparatorluklarını kurmalarına yardımcı olmak için, her biri oyunun tüm yönlerini geliştirmek için çeşitli seçenekler sunan 25 beceri ağacı mevcut olacak. Bu yükseltmeler, fetihlerinde düşman bölgelerinin kontrolünü ele geçirmelerine yardımcı olacak ve bu, oyuncunun nakit rezervlerini artırmak için vergi toplamak için bile kullanılabilecek.

Myth of Empires

Daha önce de belirtildiği gibi, Myth of Empires erken erişim, tam oyunda bulunacak içeriğin yaklaşık %70’ini içerecek. Erken erişim dönemi devam ederken Angela Game, ağaç tabanlı yapılar, NPC görünüm özelleştirmesi, modlama araçları, hayvanları savaş alanında kullanmanın yeni yolları, müzik aletleri, yeni mimari ve mobilyalar, yeni zırhlar ve silah kaplamaları” gibi yeni özellikler ekleyecek.

Myth of Empires, tüm beceri seviyelerindeki oyuncuları ağırlamak içindir. Herkes bir PVE sunucusunda başlayacakken, belirli bir seviyeye ulaştıklarında PVP sunucusuna geçiş yapmayı tercih edebilecekler. Bu açıkça daha fazla riskle birlikte gelse de, kaynaklar ve ödüller daha fazladır. Ayrıca oyuncular gerektiğinde PVE ve PVP sunucuları arasında gidip gelebilirler.

Myth of Empires’ı diğerlerinden ayıran bir diğer özellik de, tüm dünyadaki sunucuların birbirine bağlı olması ve oyun içi haritada kendi coğrafi konumlarına sahip olmasıdır. Bu, dünyanın her yerinden oyuncuların birbirleriyle ittifaklar oluşturmasına veya “oyunda tüm dünyayı birleştirmesine” olanak tanır.

Savaşa hazır olduğunuzu hissettiğinizde, bugün maceranıza başlamak için Myth of Empire’ın Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

 1. Bufi

  Tüm Myth of Empires oyuncularını topluluğumuza bekliyoruz arkadaşlar.
  https://discord.gg/mg6cHhYjUR

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.