Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

My Time At Portia’nın Yapımcısı Devam Oyununu Duyurdu

My Time At Portia'nın devam oyunu olacak My Time At Sandrock duyuruldu. Bilinen tüm detayları sizler için derledik.

My Time At Portia‘nın Yapımcısı, My Time At Sandrock isimli devam oyununu duyurdu.

YouTube video

Çinli bağımsız oyun geliştiricisi Pathea Games, My Time At Portia’nın, My Time At Sandrock adlı devam oyununu duyurdu.

My Time At Portia, dünya çapında 1,7 milyon kopya satan büyüleyici bir çiftçilik simülasyonu RPG’siydi. My Time At Sandrock, Mart 2021’de yeni nesil konsollar, PS4, Xbox One, PC ve Switch’te Yaz 2022‘de piyasaya sürülecek ve tam sürümden önce Steam Erken Erişim’e çıkacak.

My Time At Sandrock, önceki oyunda olduğu gibi, Stardew Valley ve Harvest Moon gibi oyunlarla benzer ancak kendi benzersiz öğelerini de paylaşıyor. Oyuncu, Sandrock’ta bir atölye sahibi olan bir inşaatçı rolünü üstlenecek. Hikaye hakkında daha fazla bilgi edinmek için yerel kasaba halkından ve hükümetten farklı komisyonlar tamamlamaları gerekecek.

My Time At Sandrock Duyuruldu

Oyuncuların emirlerini tamamlamak için kazma, hasat etme, toplama, pişirme ve savaş yoluyla farklı kaynaklar toplamaları gerekecek. Ayrıca, okyanus kasabası Portia‘da tanıştıklarından ayrı birçok yepyeni ilginç yaratıkla tanışacaklar. Oyundaki tüm karakterlerin daha etkileşimli olacağı vaat ediliyor ve düzinelerce NPC kendi kişiliklerine ve bağımsız AI’ya sahip olacak. Hatta onlardan biri gelecekteki eşiniz bile olabilir.

Oyuncular hala My Time At Portia ile aynı kıyamet sonrası evreni ve zaman çizelgesini yaşıyor olacaklar. Bazı tanıdık NPC’ler de dahil olmak üzere My Time At Portia ile birkaç sürpriz bağlantıyla karşılaşacaklar. Pathea Games, oyuncular bir çölü bir vahaya dönüştürmenin keyfini çıkarırken, birçok yeni karakter ve daha fazla drama da ekledi.

Sandrock, Özgür Şehirler İttifakı bünyesindeki Eufaula Çölü‘nde bulunan bir şehir devletidir. Sandrock‘ta su çok önemlidir ve tek kaynak yakındaki vahadır. Sandrock’taki çalışkan insanlar, kendi benzersiz binalarını inşa etmek için kalıntılardan topladıkları ahşap ve metali kullanıyor ve ayrıca dış dünyayla bağlantı kuran ve burayı Özgür Şehirler İttifakı’nın trafik merkezi haline getiren demiryolları inşa ediyor.

Pathea Games, oyuncuların orijinal oyunla ilgili geri bildirimlerini aldıktan sonra, gelecekte yeni bir çok oyunculu mod yayınlamayı planlıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.