My Time At Portia’nın Fiyatı 32.00 TL’den 89.00 TL’ye Çıkarıldı!

My Time At Portia cepleri yakıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

23 Ocak 2018’den 15 Ocak 2019’a kadar konsol ve bilgisayar platformunda oynanan My Time At Portia tam sürüme geçmesi ile fiyatını da artırdı.

blank

Steam’de oldukça olumlu geri bildirimler alan yapım 15 Ocak’ta konsol ve bilgisayar platformunda 1.0 lansmanını gerçekleştirdi. Erken erişim sürecinde oyuncuların beğenisini kazanan yapım, ülkemiz oyuncularına 32.00 TL olarak satılıyordu. Bugün oyunun Steam sayfasına göz attığımızda My Time At Portia’nın 32.00 TL olan fiyat etiketi 89.00 TL’ye yükseltişmiş olarak gördük. Oyunun fiyat etiketinin birden bire neden yaklaşık üç katına çıktığı bilinmezken ülkemiz oyuncuları bu duruma tepki gösterecek gibi duruyor.

Dolar kuruna mı yoksa oyuna olan ilgiden dolayı daha fazla mı gelir elde edilmek isteniyor bilinmezken My Time At Portia 89.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Tek oyunculu olarak oynanabilen, yapımda oyuncular Portia’nın büyüleyici bir kasabasında çiftçilik yapıyor ve eğlenceli bir oynanış sistemi ile keyifli zaman geçiriyorlar. Madenlerde gizli hazine arayacak, çeşitli hayvanlar besleyecek ve karakterimizin yeteneklerini yükselterek onu daha iyi bir hale getirmeye çalışacağız.

İlerleyen günlerde oyunun demosu da ücretli olursa şaşırmamak lazım!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol