Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

My Hero Ultra Rumble Fragmanı Yayınladı

Birden fazla dövüş oyunundan sonra, yeni bir My Hero Academia oyunu yolda. Bu kez, Boku no Hero Academia dünyasının Battle Royale ortamına giriyoruz.

Bandai Namco, My Hero Academia battle royale oyunu My Hero Ultra Rumble için yeni bir fragman yayınladı ve ikinci bir beta duyurdu. ABD ve Kanada’dan oyuncular, oyunun web sitesinde bir PlayStation 4 beta sürümüne kaydolabilecek.

Test, davetlilere resmi çıkış tarihinden önce My Hero Ultra Rumble oynama şansı verecek. Beta tek bir platformla sınırlıyken, Ultra Rumble ayrıca Xbox One, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülecek. Maalesef bu beta sürecine sadece Kuzey Amerika ülkeleri katılabileceği için bizim çıkış tarihini beklememizgerekecek.

My Hero Ultra Rumble Fragmanı

My Hero Ultra Rumble

My Hero Ultra Rumble, popüler anime Boku no Hero Academia’ya dayanan çevrimiçi bir TPP aksiyon battle royale oyunu olacak; bu oyundaki kahramanlar ve kötü adamlar oynanabilir karakterler olacak. Temel oyun mekaniği, bu tür için tipik olandan farklı değil. Maçtan önce bir karakter seçeceğiz ve her kahraman için benzersiz olan yeteneklerini tanıma şansımız olacak.

My Hero Ultra Rumble fragmanı, Ocak ayında duyurulmasının ardından, bizlere oyuna ilk kez göz atma şansı verdi. Oyunda 24 karakter bulunacak. Takım tabanlı battle royale oyununda aşırı renkli yeteneklerini kullandığından oyun gerçekten kaotik bir oynanışa sahip olacak.

Etrafta ateş çakmaları, ayrıca buz duvarları, toprak kütleleri, ışınlanma ve çok daha fazlası ile takip etmesi zor bir ortam olacak. Fragman ayrıca, oyuncuların savaşa toplamda zafer için savaşan sekiz takımla üçlü olarak katılacağını da belirtti. Deku, Bakugo, Todoroki, All Might, Uraraka ve daha fazlası dahil olmak üzere animeden çok çeşitli karakterler de gösterildi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.