My Hero One’s Justice 2’nin DLC Karakteri Hawks Tanıtıldı

My Hero One's Justice 2'e gelen DLC karakteri Hawks için fragman ve ekran görüntüsü yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bandai Namco, yeni onaylanan My Hero One’s Justice 2 için indirilebilir içerik karakteri olan Hawks için bir fragman ve ekran görüntülerini yayınladı.

blank

2 Mart 2020 tarihinde yayınlanan My Hero One’s Justice 2, Byking tarafından geliştirilen ve Bandai Namco tarafından yayınlanan anime temalı bir dövüş oyunudur. Oyunun ilki bütün platformlar’da 2018 yılında yayınlandı ve bir çok oyun sever tarafından oldukça beğenildi.

Yeri geldiğinde One Piece ve diğer anime temalı oyunlar ile karşılaştırılsa’da kendine has karakterleri ile her zaman oyunun farklı bir fan kitlesi oldu. Sir Nighteye, Fat Gum, Twice ve Mr Compress gibi ikonik karakterleri bulunan oyunun ise bugün yeni bir indirilebilir içerikli DLC karakteri olan Hawks için bir fragman ve ekran görüntüleri paylaşıldı.

Pro Hero “Hawks” , güçlü bahar kanatları, keskin gözleri ve becerikli zekası ile My Hero One’s Justice 2 karakter listesine katılacak. Hawks’un tuhaflığı, Fierce Wings  ona uçmasına izin veren büyük bir çift tüylü kanat verir. Hawks, her tüyü mermi olarak kullanmak için telekinetik olarak kontrol edebilir ve havadaki titreşimler yoluyla insanların konumlarını algılayabilir.

My Hero One’s Justice 2 artık Steam aracılığıyla PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için mevcut.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol