My Hero One’s Justice 2, 13 Mart 2020’de Yayınlanacak!

My Hero One’s Justice 2 Kuzey Amerika ve Avrupa için 13 Mart 2020'de lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2018 yılında My Hero One’s Justice’i konsol ve bilgisayar platformunda piyasaya süren Bandai Namco bu oyun ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başarmıştı. Ünlü yayıncı 2020’de de oyunun ikinci sürümünü yayınlayacak.

Byking Inc imzası ile geliştirilen My Hero One’s Justice, 26 Ekim 2018’da lansmana çıkmıştı. Konsol ve bilgisayar platformunda istenen satış rakamlarına ulaşan yapım, Steam üzerinde bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilmişti. Erkek ve dişi olmak üzere birbirinden farklı karakterlere ev sahipliği yapan oyun ikinci sürümü ile de ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanıyor. Oyunun ikinci sürümü önümüzdeki yıl lansmana çıkacakmış.

Bugün VGChartz’ın haberi ile edindiğimiz yeni gelişmelere göre Bandai Namco, My Hero One’s Justice 2’yi 13 Mart 2020’de PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunacakmış. Oyun Kuzey Amerika ve Avrupa’da aynı tarihte lansmana çıkacakmış. İlk oyunda olduğu gibi oyunculara farklı karakterler sunulacak. Bu karakter arasında erkek de dişi de yer alırken karakterlerin birbirinden farklı özelliklere de sahip olacağı  tahmin ediliyor.

İkinci sürümde ilk oyunda olduğu gibi Byking tarafından geliştirilecek. Yapım dövüş tabanlı olarak oyunculara daha iyi bir deneyim sunacak. İlk oyunda Türkçe dil desteği yer almamıştı. Muhtemelen ikinci oyunda da Türkçe dil desteği yer almayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol