My Hero Academia’nın Battle Royale Oyunu Gelecek

Birden fazla dövüş oyunundan sonra, yeni bir My Hero Academia oyunu yolda. Bu sefer UA öğrencileri battle royale ortamında karşı karşıya gelecek.

My Hero Academia, son birkaç yılda oldukça başarılı iki dövüşçü ve sağlam bir mobil oyun çıkararak bir süredir video oyunu sahnesinde. Bir sonraki My Hero Academia oyunu, formülü değiştirecek ve seriyi çok oyunculu oyunların battle royale sahnesine getirecek.

My Hero Academia’nın animesi, 2016’da başladığından beri serinin popülaritesi, birden fazla video oyununun yapılması noktasına kadar istikrarlı bir şekilde arttı. Gruptan daha basit olanı, gösteriden düzinelerce karakter içeren bir çift sağlam dövüş oyunu olan My Hero One’s Justice serisi idi. Diğer sürüm mobil oyun The Strongest Hero, oyuncuların favori karakterlerini serinin kötü adamlarına karşı savaşmaları için kullanmalarını sağlayan bir ekip oluşturma aksiyon RPG oyunuydu.

My Hero Academia: Ultra Rumble Duyuruldu

My Hero Academia

Aslen Gematsu‘dan Sal Romano tarafından bildirilen Bandai Namco, oynaması ücretsiz bir battle royale oyunu olan My Hero Academia: Ultra Rumble‘ı duyurdu. Açıklama, panellerinden birinin çevirisi olan Weekly Jump’ın son sayısından geldi. Oyunun aksiyon ve mekaniklerinden bazılarını gösteren bir dizi ekran görüntüsü mevcut; Görünüşe göre üç kişilik ekipler, bekleme süresi yetenekleri ve bir mini harita olacak. Ayrıca, Bakugo’nun el bombası patlamalarının üçüncü şahıs nişancı perspektifi gibi, önceki oyunlarda mümkün olmayan yeni oyun fırsatları bizleri bekliyor olacak.

Oyun şu anda PC, PS4, Switch ve Xbox One için geliştiriliyor ancak henüz bir çıkış tarihi almadı. Weekly Jump’ın taramasına göre, Bandai Namco, My Hero Academia: Ultra Rumble için eninde sonunda kapalı bir beta testi yapacak ancak bu konuda da çok fazla bilgi yok. Kapalı beta ve oyunun kendisi hakkında daha fazla ayrıntı büyük olasılıkla, sonunda başladığında Ultra Rumble’ın resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol