Mutant Year Zero: Road to Eden’dan Taktiksel Bir Video Geldi!

Mutant Year Zero: Road to Eden yeni videosunu yayınladı.

Bilgisayar ve konsol oyuncuları tarafından sabırsızlıkla beklenen Mutant Year Zero: Road to Eden yeni bir videosunu hayranlarına sundu.

Mutant Year Zero Road to Eden’dan Taktiksel Bir Video Geldi 2

Bu sabah YouTube’da Funcom tarafından yayınlanan video ile bizleri oyun içerisinde nasıl bir atmosferin beklediğini görmüş olduk. Strateji ve RYO oyunu olarak 4 Aralık’ta yayınlanacak olan yapım konsol ve bilgisayar platformunda oynanacak. Fiyat etiketinin henüz bilinmediği oyunda 11 farklı dil seçeneği yer alacak. Tek oyunculu bir hikayeye giriş yapacak ve fantastik oynanış ile ilerlemeye çalışacağız. Üçüncü şahıs kamera açılarına sahip olan yapım da fantastik karakterler de yer alacak. Örneğin konuşan ve tıpkı insanlar gibi giyinen ördek ve domuz sadece bunlardan ikisi olarak karşımıza çıkıyor.

Devasa düşmanlara sahip olacak olan oyun yeni yayınlanan video ile bizleri hem bilgilendiriyor hem de bilinçlendiriyor. Yaklaşık 4 dakikalık video da oyun direktörü olan Lee Varley’de bilgilendirici bir anlatım ile oyunun gelişim ve oynanış aşamaları hakkında konuşma yapıyor. Zengin bir oynanış atmosferine sahip olan Mutant Year Zero: Road to Eden karanlık bir temaya sahip olarak oyuncuları enfes bir mücadele ortamına götürecek.

Oyun içerisinde farklı özelliklere ve yeteneklere sahip çok sayıda modern teknolojinin ötesinde silah yer alacak.





Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol