Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Multiversus, WB ve Discovery Birleşmesinden Etkilenmeyecek

MultiVersus hayranları, Discovery ve Warner Bros. birleşmesinden sonra işbirliği dövüş oyununun tehlikede olmasından endişe ediyordu.

WB ve Discovery birleşme kararı birçok kişi tarafından endişeyle karşılandı. MultiVersus topluluğunda, birleşmenin ardından yeni Super Smash Bros. tarzı dövüş oyununun potansiyel olarak kesintiye uğraması konusunda bazı endişeler vardı ancak görünüşe göre hayranların endişelenecek bir şey yok. Oyunun geliştiricisi Tony Huynh, birleşmenin oyun üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacağını duyurdu.

Bu yılın başlarında WarnerMedia, Warner Bros. Discovery’yi oluşturmak için Discovery ile birleşti ve bu hareket şimdiden eğlence endüstrisi üzerinde derin bir etki yarattı. Warner Bros. Discovery, Batgirl ve Scoob’un devamı gibi neredeyse tamamlanmış filmleri birdenbire rafa kaldırdı ve 2023’te HBO Max ile Discovery Plus’ı tek bir yayın hizmetinde birleştireceğini duyurdu.

Multiversus Birleşmeden Etkilenmeyecek

Multiversus

Huynh’ın birleşmeyle ilgili paylaşımı, ekibin “oyuncuları hayal kırıklığına uğrattığı” için “çok mutsuz” olduğunu söylediği farklı bir paylaşımın ardından geldi. Görünüşe göre ilk paylaşım, bazı hayranların Huynh’ın birleşmeye atıfta bulunduğundan endişe duymasına neden oldu ve bunu MultiVersus’un kapatılma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunun bir işareti olarak aldı.

Bununla birlikte, bu paylaşım aslında MultiVersus Sezon 1’in ertelenmesi ile ilgili duyurusuna atıfta bulunuyordu. Oyunun ilk sezonunun önümüzdeki hafta başlaması gerekiyordu ancak planlar değişti ve beta süreci süresiz olarak uzatıldı. Oyunun açık betasının şu anda ne kadar süreceği veya 1. Sezon’un ne zaman başlayacağı tam olarak belli değil ancak beta Battle Pass 15 Ağustos’a kadar uzatıldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.