Muhteşem Osmanlı Mobil Platformu Kasıp Kavuracak!

Muhteşem Osmanlı, Android ve İOS platformu için çıkış yaptı.

Osmanlı temasına sahip olan ilk gerçek zamanlı mobil strateji oyunu olan Muhteşem Osmanlı mobil platformlar için yayınlandı .

Android ve İOS cihazlar için özel olarak geliştirilen Muhteşem Osmanlı, oyunculara mobil platformda gerçekçi ve bir o kadar da sürükleyici bir strateji dünyası vaadediyor. Geçtiğimiz aylarda ön kayıtlara açılan yapım daha sonrasında da kapalı beta süreci içerisine girmişti. Türk oyun severlerden olumlu geri bildirimler ve yüksek inceleme puanları alan mobil strateji oyunu Muhteşem Osmanlı, yılın en çok beklenen oyunları arasına da adını yazdırmayı başardı. Oyuncular üzerinde yüksek bir beklenti oluşturan mobil yapım, yüksek kaliteli ve ilgi çekici grafikleri ile adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Osmanlı teması ile mobil platformu kasıp kavuracak olan mobil oyunda hükümdar olmayaca çalışacak ve dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya geleceğiz. Gerilim ve aksiyon dolu yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yapım, oyuncuları rekabet dolu bir atmosfere götürerek hem eğlenceyi hem de sürükleyici yapıyı iç içe sunuyor.

Muhteşem Osmanlı, Google Play’de En İyi Oyunlar listesine de adını yazdırmayı başardı.

Muhteşem Osmanlı’yı Oynamak İçin 4 Neden

“1. Muhteşem Osmanlı, Türk oyunculara yönelik geliştirilen yüksek kaliteli bir stratejik savaş oyunu. Oyuncular, müttefik güçlerle birleşerek güçlü bir ittifak kurabilir, kaynak toplayarak, kalelerini geliştirerek ve güçlerini artırarak daha da büyüyebilir.

  1. Piyade, silahşörler, süvari birlikleri, koçbaşı ve tuzaklar gibi çok çeşitli asker grupları, oyunculara otantik savaş deneyimi yaşatmak için onlarca farklı şekilde kombine edilebilir. Oyuncular, farklı formasyonlar ve ordu düzenleri deneyerek, her bir eşsiz savaş senaryosuna uygun farklı stratejiler deneyebilirler ve stratejik başarının doruklarında hissettirecek muazzam kazanımlar edinebilirler.
  2. Taht Savaşları her bir Bey’in gelişim ve gücüne bağlı olarak belirlenecek. Muhteşem Osmanlı döneminde hüküm süren bir Bey olmak ister misiniz? Şimdi bu mümkün, sadece müttefiklerinizi toplamanız, büyük zaferler ve fantastik ödüller kazanma şansı için harekete geçmeniz yeterli.
  3. Kurduğunuz ittifak oyun içindeki sosyal aktivitelerin odak noktası. Bu yüzden, orduları ve taktikleri tartışabileceğiniz, uzak diyarlardan kafadar insanlarla arkadaş olabileceğiniz zengin ve değerli bir ittifaka girdiğinizden emin olun. Müttefikleriniz ile sohbet edebilmeniz ve hatta düşmanlarınıza sataşabilmeniz için gerçek zamanlı anında mesaj sistemi de oyuna eklendi.”

NOT: Oyun içerisinde TÜRKÇE dil desteği de yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>