Muhtemelen Kaçırdığınız Beş Yeni Steam Oyunu

Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen ancak gözden kaçırılmış olan bazı Steam oyunlarını sizler için derledik.

Ortalama bir günde, Steam’de yaklaşık bir düzine yeni oyun yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, buna ayak uydurmak tahmin edebileceğiniz üzere oldukça zordur. Steam’de yayınlanan her bir oyunu takip edemezsiniz, oynanacak yeni şeyler birçok oyun içinde potansiyel olarak heyecan verici oyunlar yer alıyor ancak bunların birçoğunu kaçırıyoruz.

Spellcaster University

Spellcaster University

Bu fantastik tycoon oyunu birkaç yıldır Erken Erişim’deydi, ancak geçen hafta itibariyle resmi olarak 1.0 versiyonu ile birlikte tam sürüme geçiş yaptı. Bu iyi bir haber, çünkü eğer kendi Hogwarts’ınızı yönetmek istediyseniz, Spellcaster University tam olarak aradığınız oyundur. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Minute of Islands

Bu bir bulmaca platform oyunu, ancak bu sanat tarzına bir bakın ve neden öne çıktığını göreceksiniz. Bir zamanlar devlerin yaşadığı bir takımadada, kurcalama becerilerini bu devlerin teknolojisini hayata döndürmek için kullanmayı umduğu Mo olarak oynuyorsunuz. Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

World End Diner

Geçen hafta Erken Erişim’e sunulan World End Diner, piksel sanatına sahip bir oyundur ve Stardew Valley’e oldukça benzemektedir. Bir çiftliği yönetiyorsunuz, çiftlikte yemek pişiriyorsunuz ama adından da anlaşılacağı gibi bir lokanta işletiyorsunuz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Lasagna Boy

Eski Game Boy oyunlarının tarzını alan epeyce modern indie var ve Lasagna Boy sadece bu oyunların arasındaki en yenisi olarak karşımıza çıkıyor. Gameboy estetiğine sahip bir macera korku oyunu. Lazanya çocuk, bulmaca, macera ve platform oluşturmanın yanı sıra bazı küçük çekim öğelerini bir araya getiriyor ve hepsi büyüleyici ama akıldan çıkmayan bir piksel sanatı tarzında bir araya geliyor.

Garlic

Siz soğan başlı bir çocuk olan Sarımsaksınız ve zirveye ulaşan kahramanlara bir dilek dileyen Siber Tanrıça ile tanışmak için Kutsal Kule’ye tırmanmak istiyorsunuz. Ama bu sefer işler planlandığı gibi gitmeyecek gibi görünüyor. Oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol