Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Müfettiş Gadget Oyunu Duyuruldu!

Müfettiş Gadget, video oyunlarında görmeye alışık olmadığımız bir karakter. Ancak, Microids sayesinde Inspector Gadget: MAD Time Party isimli oyunda bu karakterin rolünü üstlenebileceğiz.

Microids ve Smart Tale, iyi bilinen bir lisansa dayalı yeni bir oyun hazırlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi Inspector Gadget: MAD Time Party, çizgi film hayranlarının iyi bildiği Müfettiş Gadget rolünü üstlenmemizi sağlayacak. Oyun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch için 14 Eylül 2023‘te çıkış yapacak.

Inspector Gadget: MAD Time Party, TPP aksiyon macera oyunları ile çok oyunculu sosyal oyunları birleştiren bir oyun olacak. Oyun bizi Doctor Claw ve yardakçılarının ele geçirdiği Metro City’ye götürecek. Bu soruna bir çözüm bulmak için çaresiz kalan Müfettiş Gadget, zamanda geriye gitmeye karar verecek. Ne yazık ki, aracı arızalanacak ve bunun sonucunda kahramanın ataları şimdiki zamana düşecek.

Müfettiş Gadget Oyunu Neler Sunacak?

Müfettiş Gadget Oyunu Duyuruldu!

Oyun, Metro City’i keşfedeceğimiz, görevleri yerine getireceğimiz ve Müfettiş Gadget’ın atalarıyla rekabet edip kötülüğün güçleriyle yüzleşeceğimiz 16 farklı mini oyunda yer alacağımız tek oyunculu bir macera modu sunacak. Kahramanın emrindeki çeşitli araçlar, zafere ulaşmamıza yardımcı olacak. Oyun sırasında orijinal diziden bilinen yerleri ziyaret edeceğiz ve diğerlerinin yanı sıra Quimby, Penny ve Agents of M.A.D. karakterlerini göreceğiz.

Ek olarak, Inspector Gadget: MAD Time Party’de üç kişiye kadar arkadaşlarınızla oynamak için hazırlanmış bir çok oyunculu mod sunacak. Oyun, orijinalinden bilinen karikatürize tarzda korunan renkli grafikleri kullanacak. Oyuna, Müfettiş’in “babası” Jean Chalopin’in kızı Tanis Chalopin imzalı bir oyun müziği eşlik edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.