Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MUBI Üyelik Fiyatına Zam Geldi: Aylık Ücret Ne Kadar Oldu?

Çevrimiçi film izleme platformu MUBI, Türkiye'deki aylık abonelik fiyatını tüm yeni üyeler için artırdı. Bugünden itibaren hizmete üye olmak isteyen kişiler 39,99 TL yerine 49,99 TL ödeyecekler.

Ödüllü bağımsız filmlerden oluşan etkileyici bir koleksiyona sahip olan streaming servisi MUBI, Türkiye’de Netflix veya BluTV kadar popüler olmasa da hatrı sayılır bir kitleye hitap ediyor. Platform, aylık veya yıllık sabit bir ücret karşılığında eleştirmenlerce beğenilen en iyi sanat filmleri ve dünya sinema tarihinin kült yapımlarını aboneleriyle buluşturuyor.

Bildiğiniz üzere ülkemizdeki yüksek enflasyon oranı ve TL’deki değer kaybı, son dönemde Netflix ve Spotify dahil birçok abonelik platformunda irili ufaklı artışlara sebebiyet verdi. Ve bugün itibarıyla MUBI fiyatı da zamlandı. Çevrimiçi film izleme uygulaması, Türkiye’deki aylık abonelik fiyatını tüm yeni üyeler için 39,99 TL’den 49,99 TL‘ye yükseltti. Bu da 10 liralık bir artışın yapıldığı anlamına geliyor.

MUBI Üyelik Ücreti 49,99 TL Oldu

mubi üyelik zam

Öte yandan daha önce MUBI üyelik satın alan kişiler, bu zamdan etkilenmeyecek. Eski üyeler, önümüzdeki 3 ay boyunca mevcut fiyattan platformu kullanmaya devam edebilecekler. Fakat sonrasında aylık abonelik için zamlı fiyatı ödemek zorunda kalacaklar. Bu arada sınırlı süreli kampanya ile 3 aylık MUBI üyeliğinin sadece 10 TL olduğu bilgisini de araya sıkıştıralım.

Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik kriz, diğer her şey gibi dijital abonelik servislerini de etkiliyor. Enflasyon, temmuz ayında neredeyse yüzde 80’e ulaştı. Türk Lirası ise sadece bu yıl dolar karşısında değerinin yarısını kaybetti. Hal böyleyken MUBI veya diğer hizmetleri eski fiyatlardan kullanmak zaten hayal olurdu. Peki, siz MUBI üyelik fiyatının artması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eğer hangi streaming servisine üye olacağınıza karar veremiyorsanız, en iyi dijital yayın platformlarını ele aldığımız rehberimize göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.