Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MU Online’ın 12. Sezonu Yeni Sunucuyla Başlayacak

MU Online'ın 12. sezonu yeni sunucu VANAHEIM'ın kapılarını açması ile başlayacak.

MU Online’ın 12. sezonu duyuruldu. Yeni sezon MU evrenine eklenecek yeni sunucu VANAHEIM’ın kapılarını açması ile başlayacak. Geliştiriciliğini ve yayıncılığını Webzen’in üstlendiği oyunun 12. sezonu 25 Nisan 2017′de başlayacak.

mu sezon 12

MU Online’ın 12. sezonunun 1. bölümü oyuncuların keşfetmesi için yaratılmış olan yepyeni bir harita da içerecek. Nixies Lake adı verilen haritada yepyeni canavarlar ve çok daha güçlü bosslar oyuncuları bekliyor olacak. Haritanın bölüm sonu canavarının ismi de Nix olarak duyuruldu. Bu bölge MU Online evrenindeki en güzel coğrafyalardan birini barındırdığı söyleniyor. Nixie Gölü’nün hikayesini ve sezonla birlikte oyuna eklenecek haritanın özelliklerini görmek için haberin sonundaki videolara göz atabilirsiniz.

Yeni haritanın oyuna eklenmesinin şerefine Holyangel zırhı ve Darkangel silahları da oyuncuların kullanımına sunulacak. Ayrıca sezonla birlikte faaliyete geçecek olan yeni sunucu için ön başvurular da açıldı. VANAHEIM sunucusuna ön başvuruda bulunmak çeşitli ödülleri de peşinde getirecek. Şanslı Nesne Paketi, üç gün boyunca kullanılabilecek Scroll Package ve Talisman of Ascension 2 ön başvuruda bulunan oyunculara hediye edilecek.

Sunucuya katılmak ve ödülleri kazanmak için buraya tıklayarak gideceğiniz sayfadaki başvuruyu tamamlamanız yeterli olacaktır. Videoları da aşağıdaki ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.