Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MU Online 13. Sezon Part 1 Güncellemesi Bu Ay Çıkıyor

MU Online yeni güncellemeler almaya devam ediyor.

Geliştirici ve dağıtımcı firma Webzen bugün bir açıklama yaparak eskimeyen oyunları Mu Online’da Season 13 Part 1 duyurusunu gerçekleştirdi. 13. sezonun ilk bölümü 21 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanacak ve oyuna Swamp of Darkness adı verilen yeni bir harita eklenecek.

mu online 13 sezon part 1 guncellemesi bu ay cikiyor 1

Yıllar geçmesine rağmen hâlâ binlerce kişiye ev sahipliği yapan MU Online’ın sıradaki güncellemesi oyuncularda heyecan yaratırken, oyuna gelen tek yenilik yeni harita da olmayacak. Swamp of Darkness haritasının yanı sıra MU Online’a yeni mastery silahları, artırılan level sınırı ve dahası eklenecek.

Bundan sonra MU Online’da 920. seviyeye kadar yükselebileceksiniz. Ayrıca yeni harita Swamp of Darkness da level 800 ve üstü bütün oyunculara açık olacak. Güçlü yaratıkların yer alacağı harita epey zorlu geçecek. Tabii seviye sınırının arttığı her büyük güncellemede olduğu gibi bu yeni bölümde de yeni ekipman ve eşyalar bekleyebilirsiniz.

Günceleme duyurusunu kutlamak amacıyla Webzen çeşitli oyun içi etkinlikler de başlatırken, bunlar 21 Ağustos’a kadar devam edecek. 2004 yılında çıkan klasik MMORPG oyunu MU Online görünüşe göre bir türlü eskimeyecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.