Mu Legend

BROWSER
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.9

Kullanıcı

Mu Legend’a Yeni Karakter Black Phantom Ekleniyor

Black Phantom oyuna ekleniyor.

Yeni nesil aksiyon – MMORPG oyunu olarak tanımlanan Mu Legend, 2016 yılında kapalı beta aşamasına geçiş yapmıştı ve uzun süredir de sadık bir hayran kitlesi tarafından ilgiyle oynanıyor. Webzen tarafından geliştiriciliği yapılan oyun için güncellemeler hız kesmeden devam ederken, şimdi de yeni karakter Black Phantom haberi geldi.

Mu Legend’a bu ayın sonunda oyunun yeni ek paketiyle birlikte insan büyücü karakter Black Phantom da eklenmiş olacak ve böylece karakter listesi genişleyecek. Şimdilik yeni ek paketin Nisan’da çıkacağını biliyoruz fakat tarih konusunda net bilgimiz yok. Ayrıca yeni oynanabilir karakterin yanı sıra, Black Phantom güncellemesiyle oyuna pek çok yeni özellik daha eklenecek.

Mu Legend – Black Phantom güncellemesiyle oyuna eklenecekler şu şekilde:

– Level sınırı 80’e yükseltiliyor.

– Yeni Mhthic ve Epic zorlukta zindanlar ekleniyor.

– Noria’nın hikâyesinin ikinci kısmı anlatılacak.

– Yeni özel silah ve zırhlar eklenecek.

Her zaman olduğu gibi, Black Phantom güncellemesi için de Webzen tarafından kutlamalar yapılıyor ve hem update öncesi, hem de sonrasında bir dizi oyun içi etkinlik düzenlenecek.

Açık dünya izometrik bir MMORPG oyunu olan Mu Legend, bu yönüyle Parh of Exile ya da Diablo gibi oyunları andırıyor fakat onlara göre daha keskin MMO elementlerine sahip.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol