MSI, X570 Anakartlarını En Yeni AMD AGESA ile Güncelledi

MSI X570 anakartı için AMD AGESA 1.2.0.3 güncellemesi yayınlandı.

MSI, X570 anakartları için ilk AMD AGESA 1.2.0.3 Patch B BIOS Firmware’i yayınladı. Anakart üreticisi, uyumlu Ryzen Masaüstü CPU’larında ve APU’larında gelişmiş sistem performansı sunan X570 MEG anakart serisinin üçlüsü için BIOS güncellemesini yayınladı.

MSI X570

AMD AGESA 1.2.0.3 Yama B, yakında X570 ve B550 anakartlara dağıtılacak resmi BIOS üretici yazılımıdır. Önceki AGESA 1.2.0.3 Yama A BIOS Firmware, daha çok bir BETA BIOS sürümüydü. İyileştirmelerin, hata düzeltmelerinin ve kararlılığın çoğu, Yama A’dan Yama B BIOS’a aktarılacaktır.

MSI şimdiye kadar anakartları için en yeni AMD AGESA 1.2.0.3 Yama B BIOS üretici yazılımını sunan tek anakart üreticisi oldu. İlk liste yalnızca üç anakart içeriyor olsa da, üretici listeye çok yakında X570 ve B550 MAX serisi ürünleri de içerecek daha fazla anakart ekleneceğini onayladı. Aşağıdaki kartlardan herhangi birini çalıştırıyorsanız, en son BIOS’a güncellemeniz önerilir:

AMD AGESA 1.2.0.3 Yama B BIOS Firmware desteği Ryzen 5000G APU’lara (Cezanne) ve Ryzen 5000 CPU’lara genişletir. Patch B BIOS’un en önemli özelliklerinden biri, kullanıcıların Ryzen 5000 sistemlerinde karşılaştığı tüm USB sorunlarını çözmesidir. Bunun dışında, listelenen herhangi bir önemli güncelleme veya değişiklik yoktur, ancak bu sorunlarla karşılaşanların kararlılık için yeni BIOS’a geçmeleri bir kez daha tavsiye edilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol