Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MrBeast 200 Milyon Aboneyi Geride Bıraktı

Pahalı ve yüksek prodüksiyonlu videoları ile tanınan YouTuber Jimmy 'MrBeast' Donaldson, platformda bir rekora daha imza attı.

Jimmy ‘MrBeast‘ Donaldson, YouTube’da 200 milyon abone sayısını geride bıraktı. Yıllar öncesinde böyle bir şeyin hayalini bile kurmakta zorlanacağını belirten ünlü isim, hâlâ uzun yıllar boyunca içerik üretebilecek enerjiye ve kapasiteye sahip olduğunun da altını çizdi.

Hayırseverliği ve yüksek prodüksiyonlu işleriyle tanınan YouTuber, ilk kez 2017 yılında 100.000’e kadar saydığı 23 saatlik videosunun 29 milyon izlenme aldığı sırada tanındı. Yavaş yavaş ününe ün katan Beast, kazandığı paranın çoğunu izleyicilerine ve hayır kurumlarına dağıttı. Yıllar boyunca birçok ödül de kazanan hayır sever içerik üreticisi, bu kez de yeni bir YouTube rekoruna imza attı.

MrBeast, En Büyük Bireysel YouTube Kanalı Oldu

MrBeast 200 Milyon Aboneyi Geride Bıraktı

14 Ekim Cumartesi günü sosyal medyada bir duyuru yapan içerik üreticisi, ana YouTube kanalının 200 milyon aboneye ulaştığını duyurdu. T-Series isimli 251 milyon aboneye sahip olan dev medya kuruluşunun hemen altına yerleşen Beast, 200 milyon barajını aşan ilk bireysel kanal oldu ve Felix ‘PewDiePie‘ Kjellberg’i ikiye katlamayı başardı.

Ayrıca içerik üreticisinin aynı gün yayınlanan “$1 vs $100.000.000 House” videosu 65 milyondan fazla izlendi ve YouTube’da en hızlı izlenen video oldu. Yine 47 milyon izlenmeyle kendisinin bir başka videosuna ait olan rekoru kıran içerik üreticisi, başka bir rekoru da böylelikle tazelemiş oldu.

MrBeast ayrıca yeni videonun başarısının kendisinin ve yapım ekibinin yaptığı bazı değişikliklerin sonucu olduğunu söyledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.