Movies Anywhere, xBox Konsolları İçin Yayınlandı

Movies Anywhere bugün, hem Xbox One hem de Xbox Series X/S dahil olmak üzere Xbox konsolları için uygulamasını edinebileceğinizi duyurdu. Şimdi Microsoft Store'dan alabilirsiniz.

Movies Anywhere‘e aşina değilseniz, temelde senkronize edilmiş bir film koleksiyonu. Hesaplarınızı Microsoft Filmler ve TV, Amazon Prime Video, Netflix, Google Play Filmler ve TV, iTunes, Vudu Xfinity, Verizon FiOS ve DirecTV‘den bağlayabilirsiniz. Ardından, bu hizmetlerden herhangi birinde bir film satın aldığınızda, diğer tüm hizmetlerde kitaplığınızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Movies Anywhere

Movies Anywhere Tamamen Ücretsiz

Bunların hepsi elbette ücretsiz bir hizmet. Aslında, hangi platformu kullanıyor olursanız olun, tüm Disney filmlerinizi bir arada tutmanın bir yolu olan Disney’in bireysel uygulamasıydı. Ardından Disney, uygulamasını genişletmek ve kitlelere yaymak için daha fazla dev firma ile anlaşma imzaladı. Tabii bu uygulamanın sadece platformlarda ortak olarak bulunan filmlerde işe yaradığını da tekrar hatırlatalım.

Xbox’taki Movies Anywhere uygulaması, 4K çözünürlük, HDR 10, Dolby Vision ve Dolby Atmos gibi alışık olduğunuz tüm özelliklere sahip. Doğal olarak, Xbox’ınız, TV’niz ve hoparlörünüz de dahil olmak üzere bu şeylerin çalışması için desteklenen donanıma ihtiyacınız olacak. Orijinal Xbox One’ın 4K veya HDR video oynatmayı desteklemediğini unutmayın; Bunun için bir Xbox One S veya daha iyisine ihtiyacınız olacak.

Movies Anywhere uygulaması artık Xbox’taki Microsoft Mağazasında mevcut.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol