Mount & Blade II: Bannerlord

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.5

Kullanıcı


Mount & Blade II: Bannerlord’un Yeni Oyun İçi Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Mount & Blade II: Bannerlord'un yeni görselleri oldukça hoş.

Türk oyun firması TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen Mount & Blade II: Bannerlord’un ne zaman çıkış yapacağı hala muamma.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek olan Mount & Blade II: Bannerlord, 2010 yılında yayınlanan Warband’ın devamı niteliğinde olacak. Aksiyon ve RYO’yu iç içe oyunculara sunacak olan yapım, oyunculara gerçekçi bir savaş ortamı sunacak. Oyuncular benzersiz savaş alanlarında hayatta kalabilmek için mücadele edecek, bazen kale savunacak bazen de kale fethetmeye çalışacaklar. Şuan için İngilizce dil yapısına sahip olan oyun, Türkçe diline de sahip olarak karşımıza çıkacak.

Warband’a göre  daha gelişmiş bir yapıya sahip olacak olan Mount & Blade II: Bannerlord’da mancınıklar, kapı kırma mekanizmaları ve daha birçok gelişmiş savaş teknolojisine sahip olacak. Oldukça sağlam oynanış mekaniklerine sahip olacak olan yapımın nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağı henüz belli değil. Minimum sistem gereksinimlerini oyuncularla paylaşan geliştirici ekip, Mount & Blade II: Bannerlord’un minimum Intel i3 ve ABD FX-6300 işlemcili bilgisayarlarda oynanabileceğini belirttiler.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: These estimates may change during final release

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol