Mount & Blade II: Bannerlord

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Mount & Blade II: Bannerlord’dan Oyun İçerisine Dair Görseller Paylaşıldı!

Mount & Blade II: Bannerlord'un çıkış tarihi sır gibi saklanıyor.

Türk oyun şirketi olan TaleWorlds Entertainment’in yeni oyunu olan Mount & Blade II: Bannerlord’un çıkış tarihi hala belirsizliğini koruyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen Mount & Blade II: Bannerlord, ne zaman çıkacak hala açıklanmış değil. Oyuncuları orta çağ savaşlarına götürecek olan yapım, Warband ile kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmıştı. Yeni bir sürüm ile karşımıza çıkacak olan yapım, ülkemiz oyuncuları tarafından sabırsızlıkla beklenirken yurt dışı haber bültenlerinde de sık sık yer buluyor. Oyuncuları sürükleyici bir savaş atmosferine götürecek olan oyunda, bizleri etkileyecek kalitede savaş sahneleri yer alıyor.

Diyalogların ve sağlam duvarlarla örülü kalelerin yer aldığı oyunda, askerlerimize taktikler verebilecek ve mancınık atışlarıyla surları delip geçmeye çalışacağız. Her türlü ayrıntının titizlikle düşünüldüğü oyunda, Calradia’nın kralı olmaya çalışacak ve bu uğurda mücadele edeceğiz. Oyun içerisinde nam yapacak ve düşmanlarımızın içine korku salacağız. Açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım da RYO savaşlarına giriş yapacak ve stratejik kararlar alacağız. Mount & Blade II: Bannerlord, ne zaman çıkacak bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>