Mount & Blade II: Bannerlord’da Kale Kuşatmanın Sonu Olumsuz Olabilecek!

Mount & Blade II: Bannerlord'un çıkış tarihi hala bilinmiyor.

Yıllardır bilgisayar ve konsol platformu oyuncuları tarafından merakla beklenen Mount & Blade II: Bannerlord’un çıkış tarihi hala belli değil. Her hafta duyurular ile oyuncuları bilgilendiren yapım yeni bir paylaşım ile dikkat çekti.

TaleWorlds tarafından geliştirilen ve önümüzdeki aylarda yayınlanması beklenen Mount & Blade II: Bannerlord oyunculara en iyi orta çağ deneyimini sunacak. Oyuncuları RYO türünde strateji savaşlarına götürecek olan yapım yeni duyurusunda oyunculara kale kuşatmalarından ve sonuçlarından bahsetti. Mount Blade Warband’da olduğu gibi oyuncular Bannerlord’da kesin olumlu bir sonuç alacak diye bir şey yok. Yani kuşattığımız kaleler de güçlü bir savunma ile karşılaşırken kaleyi almaktan ziyade asker kaybı yaşayabileceğiz.

Oyuncular kalenin özelliklerine ve askeri birliklerine bağlı olarak farklı türde savunma hatları ile karşılaşabilecekler. Kale kuşatmalarında kale birlikleri kuşatmayı yarabilecek, kuşatmayı bertaraf edebilecek ve karşı güçlere ağır kayıplar verebilecekler. Aynı durum düşük savunmalı kaleler içinde geçerli olacak. Oyuncular taktiklerine göre kalelerde farklı zorluklar ile karşı karşıya kalacaklar. Oyuncular kuşatmalar neticesinde olumlu ve olumsuz olarak farklı durumlar ile karşılaşacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol