Mount & Blade II: Bannerlord

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

7.5

Kullanıcı

Mount & Blade II: Bannerlord’a Savaş Raporu Geliyor!

Mount & Blade II: Bannerlord'da savaş raporu sistemi detaylı olacak.

TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve tüm dünya tarafından sabırsızlıkla beklenen Mount & Blade II: Bannerlord ne zaman çıkış yapacak belirsizliğini koruyor.

Oyunculara gerçekçi bir Orta Çağ dünyası sunacak olan Mount & Blade II: Bannerlord, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilecek. Stratejiyi ve savaşı bir arada oyuncuların karşısına çıkaracak olan yapım da benzersiz bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Oyuncuların bildiği üzere Mount & Blade Warband’da savaşlar sonrasında karşımıza savaş raporu çıkıyor ve bu raporda savaş dair bilgiler yazıyordu. Daha doğrusu bizim kaç adamımız ölmüş kaç adamımız yaralanmış ve düşmanın kaç adamı ölmüş kaç adamı yaralanmış gibi bilgilere ulaşabiliyorduk. Warband’da olan bu sistem Bannerlord’da da yer alacak. Ancak Bannerlord’da bu sistemin daha gelişmişi yer alacak.

Bannerlord’daki savaş raporu ekranını dilediğiniz her an görebilirsiniz. Örneğin tam savaşın ortasında savaş raporuna göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Savaş raporunu ‘tab’ tuşuyla açabileceğinizi de belirtelim. Oyuncular savaş raporu ekranı ile iki tarafında ne kadar kayıp verdiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Bu ekranda oyuncular birlik kompozisyonunu, mevcut mevkilerini, savaşta verdikleri kayıpları, yaralanmaları, karşı tarafta öldürdükleri askerleri ve köklü birlik sayısını içeren detaylara ulaşabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>