Mount & Blade II: Bannerlord

MMORPG
Takip Et
9.5

Mükemmel

8.3

Kullanıcı

Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi ve Detaylar

Mount & Blade II: Bannerlord'da son durum ne? Bannerlord ne zaman çıkıyor?

8. sezon devam ederken, hâlâ iyi bir Game of Thrones oyunu mu arıyorsunuz? Game of Thrones oyunları listemize göz atabilirsiniz fakat ondan öte, yakında çıkacak olan Orta Çağ temalı RPG – aksiyon oyunu Mount & Blade II: Bannerlord bütün bu açlığınızı giderebilir. Peki Mount & Blade II: Bannerlord çıkış tarihi ne zaman? Mount & Blade II: Bannerlord ne zaman çıkacak?

Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi

Türk yapımı Mount & Blade II: Bannerlord’un ilk duyurusu 2012 yılında yapıldı ve o zamandan beri çıkış tarihi yapımcı TaleWorlds Entertainment tarafından sır gibi saklandı. Resmi tarih ne Steam sayfasında, ne resmi web sitesinde bir türlü verilmezken biz de devamlı fikir yürütmek zorunda kaldık.

2017 yılında Mount & Blade II: Bannerlord’un çıkabileceğine herkes inanmıştı fakat bu gerçek olmadı. Şimdi ise 2019’un neredeyse yarısına geldik ve yapımcı firma Gamescom’da bir açıklama yaparak Bannerlord için her hafta 80 saat çalıştıklarını ifade etmişti. Görünüşe göre epey de ciddiler fakat hâlâ Mount & Blade II: Bannerlord çıkış tarihi netleşmiş değil!

Mount & Blade II: Bannerlord Oynanış Özellikleri

İyi haber şu ki sadık Mount & Blade hayranlarına TaleWorlds Entertainment istediğini verecek ve aynı açık uçlu sandbox oyun deneyimi katlanarak artacak. Yine Orta Çağ döneminde olacağız ve bir grup takipçiye liderlik edeceğiz. Bu sırada karşımıza haydutlar, isteği olan soylular ve farklı savaşçılar çıkacak.

Karşımıza çıkacak her bir eylem ve karakter farklı sürprizler içerecek, Mount & Blade II: Bannerlord’un oldukça geniş ve detaylı bir dünyası olacak. Gerçek bir Orta Çağ deneyimi sunmak isteyen oyunda yine farklı imparatorluk ve lordlarla iş birliği içine girebilecek, değişik görevler yapabileceksiniz.

Oyunda bu sefer kuşatma savaşları da yaşanacak ve kaleleri mancınık gibi kuşatma silahlarıyla feth edebileceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol