Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mount and Blade II: Bannerlord Konsollara Geliyor! İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ankara merkezli video oyun stüdyosu TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen strateji / aksiyon RPG'si Mount and Blade II: Bannerlord, bu sonbaharda Xbox ve PlayStation konsollarına geliyor!

Türkiye’den çıkıp dünyaya mal olmuş bir aksiyon rol yapma serisi olan Mount and Blade, tartışmasız türünün en iyi oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. 2010 yılında yayınladığı Mount and Blade Warband ile büyük bir takdir kazanan Ankara merkezli TaleWorlds Entertainment, 10 yıl sonra piyasaya sürdüğü Mount and Blade II: Bannerlord ile çıtayı arşa çıkardı desek yeridir.

Devam oyununun yayıncılığını üstlenen Koch Media, Bannerlord’ın PlayStation’da yayınlanacağını daha önce açıklamıştı. Ünlü RPG’yi konsollara taşımak için TaleWorlds ile ortaklık kuran Alman medya devi, çıkış tarihini belirlemiş gibi görünüyor.

Bannerlord PlayStation ve Xbox’a Geliyor

Mount and Blade II Bannerlord konsol

PlayStation Game Size Twitter hesabı tarafından paylaşılan bir liste, Mount and Blade II: Bannerlord’un 25 Ekim 2022‘de PlayStation 5 ve PlayStation 4’e geleceğini gösteriyor. Bir sonraki tweette ise oyunun eşzamanlı olarak Xbox’a da sunulacağı belirtiliyor. Serinin ilk oyunu Mount and Blade: Warband ise PS Plus Extra/Premium üyelerine ücretsiz olacak sunulacak.

İlk kez piyasaya sürüldüğü 2020 yılından bu yana Erken Erişim’de olan Bannerlord‘da kurgusal bir ortaçağ ortamında bir ordu komutanı rolünü üstleniyorsunuz. Askerleriniz ile bir bölgeyi fethederek oraya yatırım yapıyor, haydutlar ve düşman ordularıyla savaşıyor ve kendi komutanız altındaki orduları yönetmeleri için yoldaşlar topluyorsunuz.

Konsol Sürümü 25 Ekim’de Çıkabilir

Oyun tarzınıza uygun karakterinizi oluşturup geliştirebiliyor, ustalığınızı temsil eden özelliklere erişim sağladıkça görevleri yerine getirerek becerilerinizi geliştirebiliyorsunuz. 25 Ekim’de çıkacağı söylenen Mount and Blade II: Bannerlord konsol sürümü ile birlikte nihayet oyunu neredeyse tamamen bitmiş bir şekilde göreceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.