Moto G6 Plus’ın Yeni Rengi Görüntülendi

Motorola Moto G6 Plus'ın yeni renk seçeneği ilk kez görüntülendi.

Nefeslerin tutulduğu MWC 2018 etkinliğine sayılı günler kala, Motorola’nın yeni Moto G modellerine dair sızıntı kaynaklı haberler de gelmeye devam ediyor.

Lenovo tarafından satın alınan Motorola’nın bütçe dostu modellerini barındıran G ailesinin en son kod adları gün yüzüne çıkmıştı. Evan Blass, Moto G6 Play’ın kod adını “Ashley”, G6’nınkini “Blaine” ve en üst model G6 Plus’ın adını ise “Teller” olarak lanse etmişti.

Yeni renk seçeneği ortaya çıktı

Bugün ise Moto G6 Plus’a dair ilgi çekici bir haber daha gün yüzüne çıktı. Android Headlines sitesinde yer alan haberde Moto G6 Plus’ın yeni renk seçeneği paylaşıldı. Yukarıdan da görebileceğiniz fotoğrafta G6 Plus’ın tüm renkleri yer aldı. Ayrıca bu görsel, Evan Blass’ın yayınladığı fotoğraflarla da eşleştiği için G6 Plus’ın sızdırılan tasarımını teyit etmiş oldu.

6 renkle piyasaya çıkıyor

Android Headlines’in haberindeki render görüntüsünde 6 farklı renk seçeneği görüntülendi. Buna göre Moto G6 Plus gümüş, altın, beyaz, siyah, turkuvaz ve mavi renkleriyle piyasaya çıkacak. Arkadan bakıldığında Moto X4’ü andıran model, metal ve cam arka panele ev sahipliği yapacak. Ekranın kenarı ise kavisli olacak.

18:9 orantılı ekran ve çift lensli kamera da Moto G6 Plus’ın diğer teknik özellikleri arasında yer alıyor. MWC 2018’e çıkarma yapması beklenen Motorola’nın yeni modellerine ait donanım ve fiyat bilgileri, Şubat ayının sonuna doğru kamuoyuna açıklanabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>