Mortal Kombat Remaster Yapılacaktı Fakat İptal Edildi

Mortal Kombat'ın remaster sürümü köşeden döndü.

Aralık 2018 tarihinde bazı haberler çıkmıştı ve ilk klasik Mortal Kombat oyunlarının remake sürümünün iptal edildiği açıklanmıştı. Birçok kişi bu dövüş oyunları için Blind Squirrel Games’in remaster sürümleri üstünde çalıştığına inanırken, görünüşe göre bahsedilen remaster koleksiyonlar da iptal edildi.

2017 yılında Mortal Kombat HD Kommunity’nin arkasındaki ekibe ilk üç Mortal Kombat oyununun remaster sürümleri için yeşil ışık yakılmıştı. Buna rağmen Warner Bros 2018 yılı başında geliştirici ekibe artık bu projelere ihtiyaç duyulmadığına dair bildirim yapmıştı.

O tarihten sonra pek çok ekibin Mortal Kombat Remaster için çalıştığı iddia edilmişti ve 2018’in sonlarında da Mortal Kombat Trilogy Remaster sürümünün Blind Squirrel Games tarafından yapıldığı belirtilmişti. Şimdi ise böyle bir projenin gerçekten var olduğu fakat iptal edildiği ortaya çıktı.

Blind Squirrel Games’in konsept sanatçısı ve kullanıcı arayüzü sanatçısı Danny Huynh açıklamalar yaparken, bahsedilen remaster sürümden ilk ekran görüntülerini paylaştı ve projenin o dönem iptal edildiğini açıkladı.

Açıkçası ilk Mortal Kombat oyunlarını remaster şekilde oynamak ilginç olabilirdi fakat bu maalesef gerçekleşmedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol