Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mortal Kombat 1’e Çığlık Serisinin Ana Karakteri Geliyor!

Çığlık filminin ünlü seri katil karakteri Ghostface, Mortal Kombat 1 kadrosuna dahil olacak.

Çığlık filminin Ghostface’i Mortal Kombat 1‘e indirilebilir bir dövüşçü olarak gelecek. Serinin ortak yaratıcısı ve son oyunun yaratıcı yönetmeni Ed Boon, bir dizi korku filmi slasher kötü adamının üzerlerine işaretler ve soru işaretleri çizilmiş çizimlerini paylaştı. Üzerlerinde tik işareti bulunan kötü adamlar (Freddy Krueger, Leatherface ve Jason Voorhees) önceki Mortal Kombat oyunlarında DLC karakterleri olarak yer almıştı.

Üzerinde soru işareti bulunan kötü adamlar (Ghostface, Pinhead, Michael Myers, Chucky ve Saw’dan Billy the Puppet) ise dövüş oyunu serisinde henüz yer almadı. Boon teorik olarak bu karakterlerden herhangi birini tanıtıyor olsa da, bu ayın başlarında mod yapımcısı @thethiny, Mortal Kombat 1’in verilerini incelediklerini ve henüz duyurulmamış sekiz karakter için “kanıt” bulduklarını paylaştı.

Mortal Kombat 1’de Ghostface Yer Alacak

Mortal Kombat 1'e Çığlık Serisinin Ana Karakteri Geliyor!

Bunların çoğu Noob Saibot, Cyrax, Jade ve Cassie Cage gibi Mortal Kombat karakterleriydi ancak listede Ghostface de vardı. Dolayısıyla Boon’un bahsettiği kişi bu olabilir. Ghostface, Çığlık filmlerinde ve dizisinde yer alan ve her seferinde farklı bir katil (veya katiller) tarafından canlandırılan maskeli katil. Karakter her zaman aynı görünüme sahip ve her filmde aynı ses değiştirme aracını kullanıyor.

Mortal Kombat 1, genel eleştiriler için 19 Eylül’de piyasaya sürüldü ve oyunun Metacritic puanı şu anda konsollarda 84 ve PC’de 83 olarak belirlendi. Çoğu eleştirmen tarafından “gelmiş geçmiş en iyi Mortal Kombat oyunu” olarak tanımlanan bu yapım, Unreal Engine 5 motorunun gücü sayesinde, oyunun grafiklerini de bambaşka bir seviyeye taşıdı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.