Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Mortal Kombat 1’de Nitara Karakterinin Sesi Megan Fox Oldu

Ünlü oyuncu Megan Fox, yakında çıkacak olan Mortal Kombat 1'de vampir Nitara karakterine sesiyle hayat verdi.

Yılın en çok beklenen oyunlarından Mortal Kombat 1, çok yakında dövüş tutkunlarıyla buluşacak. NetherRealm Studios imzalı ikonik seriye taze bir hava getirecek olan yapım, Hollywood’un en meşhur isimlerinden birine ev sahipliği yapıyor. Oyun tutkusuyla bilinen ünlü aktris Megan Fox, Mortal Kombat 1 karakterlerinden vampir Nitara‘ya sesiyle hayat veriyor.

NetherRealm Studios, kadronun en yeni oynanabilir dövüşçüsünü tanıtmak için heyecan verici bir fragman paylaştı. Uzun zaman önce Shao Kahn tarafından fethedilen Vaeternus’un karanlık ve ıssız diyarından gelen Nitara, kendi vampir ırkını korumak için Mortal Kombat 1’deki savaşa katılıyor. Dövüş sırasında pençelerini, keskin dişlerini ve yarasa kanatlarını kullanan dövüşçü, son derece ölümcül.

Megan Fox, Nitara Karakterine Sesiyle Hayat Veriyor

mortal kombat 1 megan fox Nitara

Seslendirdiği Nitara karakteri hakkında konuşan Megan Fox, “O bu tuhaf dünyadan geliyor, bir tür vampir yaratık. O kötü ama aynı zamanda iyi. Halkını kurtarmaya çalışıyor. Ondan gerçekten hoşlanıyorum. Her ne sebeple olursa olsun belli ki yankı uyandıran bir vampir. Oyunun içinde olmak çok güzel. Çünkü aslında onu sadece seslendirmiyorum. Sanki benim gibi biriymiş gibi hissediyorum. Mortal Kombat oynayarak büyüdü ve şimdi bir karakteri seslendirdiğime inanamıyorum” dedi.

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve yayımlanan Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. İlk olarak 595 TL fiyatla ön siparişe açılan dövüş oyunu, ağustos ayındaki zammın ardından Steam‘de 1.199 TL‘ye yükselmişti. 1.699 TL değerindeki Premium Edition’ı ön sipariş veren kullanıcılar, oynanabilir karakter Shang Tsung ile Mortal Kombat 1’in 5 günlük erken erişimine sahip oluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.