Mortal Kombat 11’in Yeni Bir DLC Karakteri Ortaya Çıktı!

Mortal Kombat 11'in yeni karakteri nihayet belli oldu.

Yayınlanmadan önce sık sık gündemde kendine yer bulan Mortal Kombat 11 yayınlanmasından sonra gelecek olan DLC paketleri ile anılmaya başlandı. Geçen hafta oyuna gelecek olan yeni karakterlerden bir tanesi Sindel olarak belirlenmişti. Bugün ikinci karakter de ortaya çıktı.

23 Nisan’da konsol ve bilgisayar platformu için lansmana çıkan Mortal Kombat 11 oyunculara bekleneni veremese de alacağı genişleme paketleri ile oyunculara daha zengin bir içerik yapısı sunmayı hedefliyor. İz bırakan serinin son oyunu olarak Nisan ayında lansmana çıkan Mortal Kombat 11, geçtiğimiz hafta gelecek olan genişlemesi ile karşımıza çıkacak karakterlerden birisinin ismini paylaşmıştı. Sindel isimli bir dişi karaktere ek olarak oyunculara bir de erkek karakter sunulacakmış.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Mortal Kombat serisinin yaratıcısı ve yapımcısı olan Ed Boon resmi Twitter adresi üzerinden yaptığı paylaşımda yeni karakterin ismini vermiş. Yapılan habere göre Sindel ile beraber karşımıza çıkacak olan diğer bir karakter Nightwolf olacakmış. Ed Boon’un yaptığı paylaşımda da yeni karakterin yüzü net bir şekilde görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol