Mortal Kombat 11’in Shao Kahn Karakteri Hakkında 22 Nisan’da Bilgi Paylaşılacak!

Efsanevi karakter Shao Kahn hakkında detaylar 22 Nisan'da paylaşılacak.

Haftalardır karakterleri hakkında sayısız bilgiyi oyuncular ile paylaşan Mortal Kombat 11 şu sıralar Kitana fragmanı ve bazı karakterlerin öldüğü fragman ile oyuncuları tatmin ediyor. Çıkışına sayılı gün kalan oyun hakkında yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Bilindiği üzere Mortal Kombat 11 içerisinde hem dişi hem de erkek sayısız karakter yer alıyor. Oyuna gelecek olan genişleme paketleri ile de yeni karakterler alacak olan yapım haftalardır karakterlerini tanıtmaya devam ediyor. Son olarak Kitana’yı tanıtan geliştirici ekip efsanevi bir karakter hakkında şuana kadar hiç bilgi paylaşmadı. Aslında birçok fragmanda efsanevi olarak bahsettiğimiz karakter gözümüze çarpmıştı. Oyunun birçok fragmanın da ve görselinde karşımıza çıkan Shao Kahn hakkında henüz bir bilgiye sahip değiliz.

13 Nisan’da Twitter’da geçen bir konuşmada Shao Kahn hakkında ne zaman bilgi verileceği yönünde bir tartışma yapılmış. Geliştirici ekip içerisinde yer alan Tyler Lansdown Shao Kahn hakkında 22 Nisan’da bilgi verileceğini Twitter adresi üzerinden belirtti. Serinin efsanevi karakteri olan Shao Kahn oyun içerisinde en yetenekli ve güçlü karakterlerden birisi olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca oyun içerisinde mikro ödemelerin yer alacağı bilgisi bugün birkaç farklı kaynakta da belirtildi. Ancak oyuncular mikro ödemeler ile sadece kozmetik ürün satın alabilecekler.

Yani mikro ödemeler ile oyunculara avantajlar sağlayan içerikler satın alınamayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol