Mortal Kombat 11’e Kombat Ligi Adında Bir Mod Geldi!

Mortal Kombat 11 yeni modu rekabet dolu anlar sunacak.

Günümüzün en çok beklenen oyunlarından birisi olarak Nisan 2019’da oyuncuların karşısına çıkan Mortal Kombat 11 ne yazık ki bekleneni veremedi. Çok oyunculu olarak oyuncuları sürükleyici dövüşlere götüren yapım yeni bir mod aldı.

Warner Bros’un büyük umutlar ile piyasaya sunduğu Mortal Kombat 11 satış rakamları ile oldukça geniş kitlelere ulaşmaya başardı. Steam’de oyuncular tarafından ‘karışık’ olarak değerlendirilen yapım, yeni modu ile herkesin beğenisini kazanacak.

Bugün PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre yakında Mortal Kombat 11’e Kombat Ligi adında yeni bir mod gelmiş ve bu mod rekabetçi bir yapıyı oyuncuların karşısına çıkmış. Oyuncular Kombat Ligi ile 4 haftalık rekabetçi ve eğlenceli sezonlara katılacak, rakiplerini yere sererek ligin kazananı olmaya çalışacaklar.

Rütbe sisteminin de yer alacağı Kombat Ligi’nde her rütbenin kendine has ödülleri yer alacak. Oyuncular sezon sonlarında rütbesine göre çeşitli ödüllerin de sahibi olabilecekler.

Bu ligde günlük ve mevsimlik çok sayıda görevlerde yer alacak. Görevleri başaran oyuncular çeşitli ödüllerin sahibi olacaklar.

18 Haziran yani bugün başlayan Kombat Ligi şuan oyuncular tarafından oynanıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol