Mortal Kombat 11’e Gelecek Olan Rambo Karakterinin Videosu Yayınlandı

Sylvester Stallone tarafından canlandırılan ikonik film karakteri Rambo, Kombat Pack 2 kapsamında Mortal Kombat 11'e geliyor.

Beyaz perdenin efsanevi karakterlerinden biri olan Rambo, önümüzde ki ay Kombat Pack 2 kapsamında Mortal Kombat 11‘e geliyor. Mortal Kombat 11’in geliştiricisi olan NetherRealm, Rambo’nun özel hareketlerini ve dövüş stilini sergileyen bazı oyun görüntüleri paylaştı.

Bu ayın başlarında NetherRealm, Mortal Kombat 11’in kadrosuna katılacak olan bir sonraki savaşçı grubunu resmi olarak onaylamıştı. Kombat Pack 2, toplam üç yeni oynanabilir karakter getiriyor olan Mileena, Rain ve efsanevi film karakteri olan ve Sylvester Stallone tarafından canlandırılan Rambo oyuna ekleniyor. Sylvester Stallone‘nin ikonik karakteri 17 Kasım 2020’de oyuna katılıyor ve bugün NetherRealm, Rambo’nun hamlelerini, dövüş tarzını, ölümlerini ve kombolarını sergileyen ilk oynanış videosunu paylaştı.

Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi, Rambo, Sylvester Stallone tarafından seslendiriliyor ve 80’lerin Rambo filmlerinden bazı tanınabilir hareketler içeriyor. Oyun fragmanı ayrıca, elbette başka bir aksiyon filmi yıldızı Arnold Schwarzenegger tarafından canlandırılan Terminatör‘e karşı bir mücadelenin kısa bir klibini de içeriyor.

Kombat Pack 2’yi içeren Mortal Kombat 11 Ultimate resmi olarak PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch ve Google Stadia’ya geliyor. Son olarak, oyuna zaten sahip olan oyuncular, 4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, gelişmiş yükleme süreleri, çapraz platform ve çapraz jenerasyon uyumluluğu içeren yeni nesil konsollarda ücretsiz yükseltme yapabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol