Mortal Kombat 11’e Gelecek Olan Joker Karakteri İçin Trailer Yayınlandı

NetherRealm Studios 26 Ocak'ta çıkacak olan Joker karakterinin Trailerını yayınladı.

Mortal Kombat severlere ve tabi ki Joker karakteri hayranlarına müjde ! 28 Ocak’ta önce Kombat paketi sahiplerine daha sonra 4 Şubat’ta herkesin erişim sağlayabileceği Joker Karakterinin Trailer’ı yayınlandı.

23 Nisan 2019 tarihde çıkış yapan Mortal Kombat 11 bu güne kadar 2 milyon fazla kopya satmıştır. Yeni karakterler yayınlamaya devam eden NetherRealm Studios şimdi’de Joker karakterine ait bir trailer yayınladı.

Joker, çizgiroman kahramanı Batman‘ın en büyük düşmanıdır. Joker karakterinin tarihi çok daha eskiye dayansada, Joker 1989 tarihli Batman filminde Jack Nicholson tarafından, 2008 yılında vizyona giren Kara Şövalye’deki Joker karakterini ise film çekimleri bittikten sonra hayatını kaybeden Heath Ledger Canlandırmıştır.

Sinema dünyasında artık efsaneleşmiş, bir çok kişi tarafından sevilen, onlarca filme konu olmuş baş karakterlerden biri olan Joker, Mortal Kombat 11‘in yeni gelecek güncellemesi ile artık oynanabilir hale gelecek.

Yayıncı Warner Bros.Interactive Enternainment ve geliştiricisi NetherRealm Studios, 28 Ocak‘ta önce Kombat paketine sahip oyuncuların daha sonra 4 Şubat‘ta herkese erişminin açılacağını duyurdu. Birde bizler için 2.30 dakikalık bir karakterin oynanış videosunu yayınladı.

İşte Joker karakterinin Trailerı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol